Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 12 hetes UH-on milyen...

A 12 hetes UH-on milyen hosszú volt a babátok combcsontja?

Figyelt kérdés
Ma voltam 12 hetes ultrahangon!És femur(combcsont hossza)6mm,mellette meg ott szerepel a normál határérték ,ami 7-12mm-ig terjed!Tehát a babámé picit rövidebb!Kérdeztem a dokit,azt mondta,hogy majd megnő!De engem ez nem nyugtatott meg!Volt már valakinek ilyen???Segítsetek légyszi!
2010. jan. 5. 17:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia!Nekünk is 6mm-es volt a combcsont hossza,de nem mondták,hogy baj lenne!Azt mondta az orvos,hogy szép átlagos baba!Pont jó mindene!Nyugi!Azon az 1-2 mm-en nem fog múlni semmi!15 hetes kismama
2010. jan. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia!Nekünk 8mm volt,de szerintem ezen ne aggódj,mert rohamosan nőnek a babák,egy kettőre utol éri magát:-)21 hetes km
2010. jan. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok,hogy ilyen gyorsan válaszoltatok!Nagyon köszönöm!5 évet vártam a kicsire!És most mindenen aggódom!Az oltáson is 3 hete vacilálok és képtelen vagyok dönteni:((((((((((((
2010. jan. 5. 17:12
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nem oltatom magam pedig van egy 6 éves kislányom aki oviba jár(őt se oltattam)és mégse félek a vírustól!Nem is szabad!!Ha jól megnézzük kb.10 kismama betegedett(Sok ezerből) meg,de azok lehet,hogy mást is elkaptak volna!Nem olyan súlyos a helyzet!Nekem azt mondta a nődokim,hogy nem tudják garantálni,hogy nem lesz a babának semmi baja!Legelső válaszoló
2010. jan. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az én picurom combja 7mm volt a 12 hetes uh-n. Már hamarosan megszületik! Én sem oltattam, eddig semmi bajunk! Pedig 2 gyerek iskolába, a férjem pedig dolgozni jár, senki nincs beoltva. Fertőtlenítünk, homeopátiás megelőző bogyót szedek, és a sós vizes inhalálás is csodákra képes, vagy a tengervizes orrspray, mert az orrban megbújó kórokozókat megöli, így nem tud megbetegíteni, mikor 2 nap múlva előbújna onnan.
2010. jan. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

És ne idegeskedj, mert azzal ártasz a babának!

Lazíts, élvezd ki a várandósságod minden percét :)

Boldog és nyugodt babavárást Neked!

2010. jan. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az oltáson se vacilálj szerintem, főleg ne 12 hetesen,én sem vagyok oltva,és nem is áll szándékomban.Fel lett ez fújva elég szépen,látod már cseng lefelé.Eddig is volt influenza,és lesz is.Élvezd a babát,és vigyázz magatokra:-)A második voltam.
2010. jan. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm Lányok!!!Nagyon jólesik,hogy vannak még kedves emberek!És igazatok van!Nem aggódom tovább!És vigyázok az ÉN KIS SZEMEM FÉNYÉRE!Ő AZ ÉN MINDENEM!!!Nektek is szép és boldog babavárást kívánok!!!
2010. jan. 5. 18:01
 9/9 Alid válasza:
Én is hasonló cipőben járok a combcsont hosszát illetően. 12 hetes 5 napos terhes vagyok és 6,4 mm-es a combcsont. A doktornő azt mondta minden rendben van. Későbbiekben is kisebb volt a combcsont hossza, vagy megfelelt az átlagnak? Végül hány cm-rel születtek a babáitok?
2017. jan. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!