Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik orvost válasszam a...

Melyik orvost válasszam a kanizsai kórházban? Azt hallottam, van 1 vagy 2 orvos, akik Kaposvárról járnak át. Igaz ez?

Figyelt kérdés

2013. márc. 4. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Én Zsiray doktorhoz járok, megvagyok vele elégedve 100%ig!Valóban járnak át Kaposvárról, de ügyelni jönnek csak át, pl terhesgondozáson ők nincsenek és szülést is csak ügyeletben vezetnek le, tehát őket nem lehet felkérni!
2013. márc. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

:(

Zsiray normális? Mennyit kér egy szülésért?

Ha császár lesz a szülésem akkor kit ajánlanál?

Én a Szabóhoz jártam, de Ő már sajnos nincsen.

2013. márc. 4. 17:24
 3/7 anonim ***** válasza:

Velem teljesen korrekt, veszélyeztetett vagyok két vetélés miatt, abszolút megértő és toleráns mindenben, ha egy nap 3szor hívjuk akkor is kedves, segítőkész!Császárban nem vagyok jártas (én még nem szültem, első baba lesz). 7000Ft a magánrendelése (én eddig 2szer voltam nála eddig az első trimeszterben, és 5ször a kórházban, ahol nem kér pénzt)

Árat nem szívesen írnék ide ki, de 50ezer alatt van az ára!

2013. márc. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Szép babavárást és könnyű szülést kívánok!

2013. márc. 4. 17:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm, Neked is boldog babavárást!:)
2013. márc. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A terhesgondozás 8x kéri átlag a szülésre.Azért átlag mert több emberrel is beszéltem és van akitől többet és van akitől kevesebbet kért.

Én 2szer szültem nála,az elsőnél ügyeletes volt a másodiknál mivel már lehetett dokit fogadni így őt fogadtam fel.Sokan panaszkodnak rá,hogy pénzéhes stb stb hát majdnem 4 éve pont nagypénteken szültem és a névnapja is akkor volt és mint írtam akkor csak ő volt az épp ügyeletes,és reggel 8tól már a szülőszobán voltam és délután 2 re lett meg a gyerekem össz talán 40 percet nem volt mellett és folyamatosan csak beszélt és poénkodott. A másodiknál nagyon erőltette a gátvédelmet mert szerinte menni fog úgy,de én nem voltam ebbe biztos,de csak bele mentem és teljesen igaza volt ment gátvédelemmel is. Sógornőm tegnap szült és a kaposvári doki volt épp,apás szülés lett volna,de közölte vele a doki,hogy nincsenek apás szülésre felkészülve így nem jöhet be az apuka...

2013. márc. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Már választottam, az Orosházi mellett tettem le a voksomat.
2013. ápr. 1. 15:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!