Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12. és a 18. hét között hogy...

12. és a 18. hét között hogy lehet kibírni azt a hosszú időt, amíg orvos lát?

Figyelt kérdés

Nekem olyan hosszú időnek tűnik. Mit csinál addig a baba? és honnan tudom, hogy minden rendben van-e vele? Hogy jól fejlődik-e?

Ti nem tartjátok hosszúnak azt a hat hetet? Vagy csak én aggódom túl?

Köszönöm a válaszokat!


2013. márc. 3. 11:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Az uh-ra gondolsz?

Háát, engem utoljára 10 hete ultrahangoztak. És többet nem is fognak, merthogy megszűnt a 30 és a 36 hetes uh is nálunk. Szóval te kérdezed, hogy lehet kibírni a 6 hetet? Azt könnyen. De én hogy bírom szted a 20 hetet? :)


30hkm.

2013. márc. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Rossz. En is utalom, foleg, hogy nem is erzem. Abbol gondolom, hogy megvan, remelem jol van, mert semmi nem utal az ellenkezojere. De amugy nekem is a 20. heten lesz utoljara uh-m es kesz. Ott, ahol en lakom nem jar tobb.
2013. márc. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Azt még könnyen kibírtam, nem tűnt olyan hosszúnak. De a 18. heti és a 28. heti uh között eltelt idő borzalmasan hosszú. A 26. héten már muszáj voltam elmenni 4D-re, hogy láthassam a picit, hiába éreztem, hogy mozog, akkor is látnom kellett már.
2013. márc. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

igen én is 3 assal értek egyet felénk is a 18.heti után 30-32 hetesen van legközelebb...na az iszonyú hosszú idő, mondjuk legalább ott már aktívan éreztem mozogni mindhárom babámat.

Én a 12 és 18 között még elmentem 16 hetesen 4dre mindhárommal, mert nagyon kíváncsi voltam a nemükre és tudtam, hogy a 18 hetesen nem fogják nézegetni nekem a nemet.

2013. márc. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

a 6. és a 12. heti uh közötti időt is alig bírtam ki. most újra várhatok 6 hetet. remélem, minden rendben van. én is nehezen bírom a várakozást, de ilyenkor arra gondolok, hogy anyukám egyszer se látott uh-n (akkor még nem volt), mégis minden rendben volt :)

13 hetes

2013. márc. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem volt olyan hosszú idő, legalábbis nekem. Voltam közben belgyógyászaton, fogászaton, védőnőnél, terhesgondozóban, Afp vérvételen, szülésznővel találkoztam, stb... Nekem mozgalmas volt, gyorsan eltelt, és a babó mozog, rugdos, tudom, hogy minden oké vele.
2013. márc. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem is hosszu idonek tunik..Nekem a 11.heten volt a legutobbi UH,es a 20.on lesz az utolso..:( Utana talan el megyunk majd 4Dre ,de nem biztos..(itt draga ahol mi elunk es koltozni es lakasfelujitani is fogunk..).Nehez lesz kibirni!
2013. márc. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

ez nagyon durva csajok


itt 4 hetente van uh.majd a 36. hét után hetente,hisz akkor már rendszeresen is nézik a köldökzsinór áramlást,méhlepény stb.

és igy sokkal nyugodtabb vagyok,mert tudom h igy a vége felé is rendesen van áramlás a kzs-ban


38hkm

2013. márc. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

azért a 4 hetenkénti uh és az utolsó hónapban hetenkénti uh is durva. akkor összesen több mint 10 uh-n veszel részt egy terhesség alatt?

azt mondják, nem éppen egészséges a sok ultrahang sem.

mondjuk én is legszívesebben minden héten megnézném, hogy mozog, fejlődik, jól érzi magát :)

13 hkm

2013. márc. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nincs még gyereked, mert ha lenne, nem éreznéd, hogy telik az idő... Ha nem dolgozol, próbáld meg magad elfoglalni, attól nem fog gyorsabban telni az idő, ha folyton azt nézed, hány mp telt már el a napból. Minek állandóan azon agyalni, hogy mi történik éppen. Nagyanyáink, anyáink idejében nem volt uh, nem volt ennyi vizsgálat, valószínűleg nem is stresszeltek ennyit, hogy mi baj lehet.
2013. márc. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!