Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12. és a 18. hét között hogy...

12. és a 18. hét között hogy lehet kibírni azt a hosszú időt, amíg orvos lát?

Figyelt kérdés

Nekem olyan hosszú időnek tűnik. Mit csinál addig a baba? és honnan tudom, hogy minden rendben van-e vele? Hogy jól fejlődik-e?

Ti nem tartjátok hosszúnak azt a hat hetet? Vagy csak én aggódom túl?

Köszönöm a válaszokat!


2013. márc. 3. 11:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

jó hát én nekem tök mind1,nem veszekedni akartam

csak mondjuk ha a 30. hét után valamiért nem úgy kering a vér a kzs-ban,vagy a méhlepény túl hamar kezd el öregedni,akkor azt honnan tudja az anyuka?

és igy ha ne adj Isten vmi gixer van akkor azonnal tudnak cselekedni


amúgy ez a dolog az uh-val már rég elavult dolog,egyre több doki támasztja alá h nem káros

Dr.Timmermann is nyilatkozott erről a tv-ben kb 1 hónapja

2013. márc. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Huhh, en 10+2hkm vagyok, eddig 3x lattam a babomat, jovoheten szerdan 4. Aztan marc. 28 az 5.. Nem is tudom, hogyan fogom kibirni:)) de valahogy biztos... Tuti minden rendben lesz, es egeszseges a mazsim...

Ja amit kihagytam, genetikai uh. 18.an megyek:))) szoval igy kb az elso 3 honapban 6 uhn leszek tul.. Ebbol ketto a magandokim, 4 pedig sztk.


Udv.

2013. márc. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Két vetélésen vagyok túl, nekem nagyon hosszúak a várakozások. Veszélyeztetett vagyok és feküdnöm kell még 2 hétig!Az első 12 héten 8 UHn voltam, részint mert dokim ellenőrizte, részint mert volt, h nagyon aggódtam és elmentünk, részint, mert volt h véreztem!És inkább vállalom az UHt mintsem h a stressztől baja legyen a babának!Most a 12. uh után majd a 14. héten megyünk 4Dre, aztán 18. héten genetikai uhra az sztkba. Utána majd csak a 30. héten lesz a következő UH, de a 26. héten beiktatunk egy újabb 4Dt!Van itthon szívhangfigyelőnk, szóval én így hidalom át a sok időt :D

12+4hkm

2013. márc. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Az uh nem veszélyes .ki mondta ezt a hülyeséget.

Az uh esetleg zavarhatja a babát mert hallhatja.

Menj magán uh ra. én elmentem

2013. márc. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
nekem az 5-12. hétig a lányomat kéthetente nézték, aztán 16. héten 4D, majd 18. hét genetika, majd 19. hét 4D(nem láttak gyomor telődést, így ez kényszer volt), majd 26. hét sima uhu, vmikor volt még egy 4D, majd 32. és 36. hét sima uhu. Most úgy néz ki jön ketteske, az 5. hetet töltöm ha minden igaz, dokinál még nem voltam, lehet hogy holnap felhívom, mikor szeretne látni, de most egyáltalán nem izgulok még azon, hogy jaj még nem látták(lányommal 4+4 hetesen már a dokinál csücsültem), és azt figyelem, hogy tényleg nagyon gyorsan megy így az idő...dolgozom is mellette, (lányomnál még egyetemre jártam), szóval kicsit így pörgős...de majd meglátjuk messze van még a 12. hét...változhat a hozzáállásom...amúgy a lányomról van szívhangfigyelőm, szóval max azzal befülelek, ha nagyon igulok.
2013. márc. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!