Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt depresszió?

Terhesség alatt depresszió?

Figyelt kérdés

Olyan kismamákkal szeretnék beszélgetni akiknek pszichológus segítsége kellett a terhesség alatt.

Hogyan sikerült talpra állni? Mi váltotta ki?



2013. márc. 3. 09:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Én csak annyit tudok, hogy sok kismamánál előfordul. Remélem, találsz olyanokat, akik hasonló cipőben jártak/járnak, és meg tudnak nyugtatni!
2013. márc. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem a sok fekves valtotta ki. Miota felkelhetek sokkal jobb, bar nem tokeletes. Helyre mito fogok igazan allni nem tudom. Probalj meg beszelgetni vkivel, akiben megbizol. Baromi nehez amugy, ha pl ramtor egy roham keptelen vagyok normalisan latni a dolgokat. Ilyenkor azt szoktam csinalni, hogy mondogatom mint egy mantrat, hogy jobb lesz majd, jobb lesz majd. Ezt a dilihopp csinalja veled, de elmulik stb. Esetleg igyal citromfuteat, az nyugtat, de csak akkor van hatasa ha meg az elejen iszod...mikor mar nagyon melyen befurodott a tudatodba a depi, akkor csak az elvonulas segit. Nekem a nagyon mely rohamok olyan 2-3 napig szoktak tartani. Olyankor csak a mantra megy.
2013. márc. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!