Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan anyuka aki...

Van itt olyan anyuka aki depressziós volt terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet kimászni belőle?

2013. febr. 23. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Az egyik baratnom az volt. Akar mit mondtam nem tudtam felviditani :-( pedig mindennel probalkoztam.


En csak neha erzem h talan depresszios lennek, de olyankor gyorsan elhessegetem a gondolataimat masbiranyba. Es lefoglalom magam

2013. febr. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Próbálom én is de nem mindig sikerül, a gyógyszereimet ugye nem merem szedni és így nagyon nehéz.
2013. febr. 23. 14:07
 3/7 anonim ***** válasza:

En is az vagyok. Illetve ram-ram tor a depresszio es olyankor nagyon rossz. Plane, hogy anyam nem erti, csak egy utolso szemetkent kezel, hisz hatartalanul boldognak kene lennem, mert gyereket varok.

En sem szedek gyogyszert, valahogy elmulik egyszercsak. De amikor rajtam van es van, hogy napokig nem tudom a sirast abbahagyni, akkor nekem is olyan, hogy ennek soha nem lesz vege. A vilag legszornyubb idoszakat elem meg. En amugy evek ota tunet mentes voltam. Mar komolyan azt hittem, hogy kigyogyultam. Sajnos a terhessegfel visszajott. Es nem tudok mit tenni ellene.


Annyi van, hogy utanaolvastam es valahol volt egy kimutatas miszerint azokban az orszagokban, ahol magas a halfogyasztas, a terhessegi es terhesseg itani depresszio szinte ismeretlen. Igy en most elkezdtem omega3 vitamint is szedni. Artani nem art, ennel pedig csak jobb lehet.

2013. febr. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem a terhesség alatt, hanem utána..:( De nagyon. Nekem nem tesz jót az itthonlét, már várom, hogy visszamenjek dolgozni...
2013. márc. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Anyukám az volt, pszichiáterhez járt.
2013. márc. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a Magne B6 segített. Én sem értettem, miért nem örülök felhőtlenül, hisz csodás babám született. De dolgoztak a hormonok. A Magne kisegített azonnal.
2013. márc. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Járok magnézium kezelésre, de nem érzem hogy jobb lenne :(
2013. márc. 2. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!