Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan aki depressziós...

Van itt olyan aki depressziós terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Szörnyen érzem magam, levertség, semmit nem csinálok, nincs kedvem, se főzni, se mosogatni, minden nehezemre esik, nincs türelmem semmihez, senkihez se gyerekekhez se a férjemhez, üvölteni tudnék minden apróság miatt. Hányingerem van egész nap sokszor egy falat kajától is öklendezem. 19 hetes vagyok és egyre rosszabb. Csak a negatív gondolatok jönnek, betegségek tüneteit vélem felfedezni, halál félelmem van. Sírok sokszor, fáj itt ott, nem vagyok se magammal se a világgal kibékülve. Pedig nagyon akartuk ezt a kisbabát, kettő van már de erre nagyon vágytunk főleg az után, h tavaly meg kellett egyet 23 hétre szülnöm, ez után szedtem gyógyszereket de abbahagytam mikor terhes lettem. Az óta a szülés óta érzem ezt a rossz érzést, a gyógyszerek elfedték, de most borzalmas rossz!
2012. okt. 25. 20:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Bárcsak tudnék segíteni....nem gondoltál még arra, hogy szakemberhez fordulj? Még csak 19 hetese vagy...elég messze még a vége.
2012. okt. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De...holnap délután megyek, bízom benne segít, ez egy új akihez jártam az csak a gyógyszert ismeri....
2012. okt. 25. 21:27
 3/9 anonim ***** válasza:

szia vannak barátnőid próbálj meg kimozdulni esetleg a pároddal együtt... ha minden nap kimész a levegőre 30 percre lehet már az is segít, a babádnak ártasz a legtöbbet ha begubózol...


Nyilván az embert megviseli az egész, de gondolj a két másik gyerekedre is..


fel a fejjel

:)

2012. okt. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem,nem nem barátnők és a kimozdulás kell neked Kérlek menj el szakemberhez és Ő 100% fog neked segíteni .Én is pánik beteg voltam évekig és tudom,hogy milyen borzasztó egy érzés .De csak SZAKEMBER TUD SEGÍTENI!!!menj el Üdv:Zsuzsa
2012. okt. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! Na mi volt a dokinál?
2012. okt. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Pont most indulok 5 re megyek! Megírom!
2012. okt. 26. 15:48
 7/9 anonim ***** válasza:
Oké, várom :-)
2012. okt. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Megvolt....Egy négy gyerekes 55 körüli pszichiáternél voltam, nagyon aranyos volt, végighallgatott, járni fogok beszélgetésre, azt mondta most többet ártok a gyerek idegrendszeri fejlődésének a negatív gondolatokkal, a depresszióval, mint egy egy gyógyszerrel, ő azt mondja mindene ki van fejlődve nyugodtan bevehetem reggel este a 0,25-öt az annyira kis mennyiség h nem fog semmit okozni a kicsinél és ezen még véletlenül se gondolkozzam h ártok vele, arra gondoljak h ezzel használok neki, ha boldog és kiegyensúlyozott vagyok:-)
2012. okt. 26. 19:49
 9/9 anonim ***** válasza:

Akkor hajrá...

Amúgy a tesóm is szedett stimulotont (pánikbeteg) a második terhessége alatt, és garatntáltan semmi baja nincs a gyereknek :)

Borzalmas volt amin ő is keresztül ment, és inkább szedett egy kevés gyogyit mint idegbajban éljen.

Sok sikert neked, hajrá pozitív gondolkodás, hajrá uncsi hétköznapok! :-))

2012. okt. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!