Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen gyógyteát igyak?

Milyen gyógyteát igyak?

Figyelt kérdés

24 hetes terhes vagyok és elég sokszor görcsöl a hasam. nem sokáig, csak egy-egy pillanatra és naponta többször. persze, rohantam is az orvoshoz, de ő azt mondta, hogy semmi gond nincs. most nemrég volt nála a barátom, mert nekem pihennem kell, hogy még mindig görcsölök és nagyon szeretnék ellen valamit tenni. azt mondta, hogy igyak gyógyteát. csak az a kérdés, hogy milyet. szerintetek görcsoldásra milyen jó? vagy ha mással is volt ilyen, mivel kezelte?

előre is köszönöm



2012. okt. 25. 18:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyen volt nekem is,de nálam a Magne B6 vált be!
2012. okt. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én dokim, azt ajánlotta, hogy ne igyak gyogyteát, mert vannak benne valami osszetevok amiket nem ajánl terhesség alatt. Nekem a sima magnéziumot ajánlotta, mivel a magne B6-tol még jobban hízik az ember.
2012. okt. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!