Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szulés elotti depresszio?...

Szulés elotti depresszio? Ilyen is van? én totál magam alatt vagyok most. Félek, de nagyon.

Figyelt kérdés
39.hétben vagyok, bármelyik nap érkezhet a baba. Tervezett baba volt, orom, boldogság...most meg valami rámjott, egyáltalán nem félek a szuléstol, de az utána lévo dolgoktol nagyon. Pl. nemfogom tudni ellátni a babámat /sosem volt pici baba a kezemben/, tolem fog fuggni egy pici élet, marha nagy felelosség, vége a régi életemnek...stb. Mások lefognak nézni, amiért bénáskodok a babával, mert tudom, hogy az lesz. Még az anyai osztoneim sem jottek nagyon elo...én ezt nem értem, hiszen annyira akartuk ezt a pici babát. :/ Mi van velem?
2013. jan. 30. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan így èrzek mint te de szerintem ez mindenkiből előjön mert az èleted örökre megváltozik!
2013. jan. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mindenki átéli szerintem. Mostmár nincs sok hátra, ezért kezdtél el félni. De nem fog senki megszólni, ha nem úgy sikerül valami. Próbálj meg arra koncentrálni, hogy minden jó lesz, gondolj szép dolgokra.
2013. jan. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hidd el,nem lesz semmi baj :) Nem fog senki sem lenézni..most még nem jöttek elő benned az anyai ösztönök,de ahogy megszületik a babád és felsír,és ahogy oda teszik a hasadra,hidd el,hogy elindulnak benned az anyai ösztönök!!! :)

Mert tudod,nem csak egy kisbaba születik meg,hanem az anya is!!Olyan rutinból fogsz csinálni mindent a babád körül,mintha ezt csináltad volna már évek óta.Én is első babámat várom,az én környezetemben sem volt soha kisbaba,még szinte azt se tudom,hogy hogyan kell megfogni,de én tudom,hogy ahogy megszülök,rutinból fog menni.Én ezért nem is félek,tudom,hogy elfogom tudni látni rendesen.Hidd el,neked is menni fog,nem olyan nehéz az :)

Könnyű szülést kívánok neked,és sok önbizalmat!!


26+1 hkm

2013. jan. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 38 hetes vagyok. Én is most kezdtem el ilyeneken gondolkodni. Pár napja csak ez jár a fejemben. Meg a félelem. Eddig nem is féltem.. Ez volt az álmom.. De most nagyon aggódom :(
2013. jan. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Jaj, koszonom szépen, jol esnek ezek a biztato szavak. De tényleg nagyon be vagyok parázva, bár tudom ezzel nem teszek jot magamnak.

Kedves 3.válaszolo, 26hetesen még én is a fellegekben jártam hidd el, és tudtam, hogy minden tokéletes lesz majd, jo anyuka leszek...hát ez pár nappal a szulés elott nagyon megváltozik /legalábbis nálam/. De hátha te szerencsésebb leszel :)

Azért jo tudni, hogy ezzel más is van igy, ahogy én.

2013. jan. 30. 13:59
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát én nem szeretném,ha ez megváltozna..én bízok magamban,hogy nem fogok szülés előtt pár nappal elbizonytalanodni.Én nem is ezzel foglalkozom most,hogy el fogom-e tudni látni,hanem a szüléssel foglalkoznak a gondolataim,mert esküszöm attól jobban félek,mint az anyaságtól :)

De majd túl esek rajta én is,és minden rendben lesz!

Hidd el,veled is minden rendben lesz,és minden gördülékenyen fog menni!! :)

3-as voltam.

2013. jan. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Reméljuk a legjobbakat! Sok egészséget babának-mamának egyaránt! Végulis az a lényeg.
2013. jan. 30. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!