Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti megosztottátok a facebookon...

Ti megosztottátok a facebookon vagy más közösségi portálon, hogy kismamák vagytok, esetleg képet is raktatok fel róla? Persze, akik már a 12. hetet betöltötték!

Figyelt kérdés
2013. febr. 22. 14:05
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%

Én mindenképpen rakok fel, ha meglesz a 12.heti Uh kép, és persze ha minden rendben van.


Szintén 20éves, 9+4hkm

2013. febr. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
62%
16 hetes vagyok eszem ágában sincs UH képet, vagy "pocakos" fotót felrakni. Egy jó barátnőm babája a 29. héten megindult, meghalt a pici... Nem részletezem... Majd ha idekinnt lesz, akkor rakok fel képet. Addig pedig néhány nagyon jó barátunk tudja, és drukkolnak, hogy minden rendben menjen.
2013. febr. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
12%

Én is tettem fel, mivel 20 éves voltam és a sok falubeli aki a másik dolgával van elfoglalva, ott szembesüljön vele és ne az utcán mutogasson rám. Tettem 12 hetes uh képet, majd a 28. Ès 32. Héten készült 4d-s képet, pocakos fotót csak egyet tettem, a 30. Héten.


21/ 1 éves fiúcska anyukája

2013. febr. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
65%
En szeretnek majd feltenni ha 20 hetes elmultam,pocakos fotot es UH kepet is,sok ember tudja hogy 6 eve varunk a babara,es akit erdekel ugyis megnezi akit meg nem az nem nezi meg.A kicsi ugyan ugy a csaladunkhoz tartozik,szerintem termeszetes ha valaki rak fel rola kepet!Mi meg nem otthon elunk es nagy a csalad is akik szinten kivancsiak, es igy az nezi meg aki akarja..:)
2013. febr. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Panka08 ***** válasza:
51%
Én sem rakok fel. Én is majd csak akkor ha megszültett. Akiknek akartuk privát üzenetben elküldtünk néhány UH képet. De a nagy nyilvánosság orrára csak akkor kötjük majd ha megszületett. De nekem az ismerősök is különböző listákon vannak. Tehát az összes ismerősnek akkor sem lesz a tudtára hozva. Csak azokéra, akiket valóban érdeklünk. Pl. van aki azért jelölt be, mert egy busszal jártunk 10 évvel ezelőtt az iskolába.. Hát neki spec semmi köze a magánletemhez ilyen szinten. S ilyen semilyen "Ismerősökből" van azért jó néhány.Ők most sem látnak semmit az Idővonalamból, meg a fényképeimből. Mert úgy állítottam be.
2013. febr. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
50%
20 hetes vagyok, még nem, mert nincs még pocakom. Ha nagy lesz, akkor teszek fel egy pocakos képet, ahogy anno az első gyerekemnél is.
2013. febr. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
68%
Nem, semmi erre utalót nem tettem ki.
2013. febr. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
30%
Miért lettek lepontozva azok akik fiatalon szültek és tettek képet a netre?????
2013. febr. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
50%

Én a 20 hetes uh után gondolkoztam rajta, hogy a méreteit kiírom, de aztán úgy voltam vele, hogy sokkal jobb, ha személyesen találkozunk. Inkább ott lepődjön meg, jó látni a reakciókat. :)

Aztán véletlenül mégis feltettem a friss infót a neméről, amit csak egy csoportnak szántam, a gratulációkból meg kiderült, hogy mindenki látja. Mindenesetre, azt hiszem, más rólunk nem kerül ki. Majd ha megszületett, azt közöljük.

2013. febr. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Babeli Zurzavar ***** válasza:

en direkt nem tettem fel a 27. hetig,de volt olyan kep, amin meg lettem jelolve a barataim altal es volt hasam.Aztan mar "lebuktam" es rakam fel 4d-s kepet.


Fb-n hozzatok letr csoportot es akkpr csak az abban szereplokkel tudjatok megosztani az uj infokat! nalunk 3 csoport van, a messze elo rokonok, baratok es a kozeli csalad. mind a harom csoporttal mas jellegu informaciokat tudok akarok megosztani, igy ez idealis megoldas!:-)

2013. febr. 23. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!