Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azok, akik betöltötték a 40....

Azok, akik betöltötték a 40. hetet, és csak ezt követően ment el a nyákdugó, onnantól kezdve mennyi időn belül szültek?

Figyelt kérdés
40+4nél járok, ma ment el, és nem tudom, hogy innen is még lehet-e akár egy hét, vagy tényleg a célegyenesben vagyok-e már. Akit idegesít az újabb hülye nyákdugós kérdés, attól elnézést kérek, csak szeretnék egy pontosabb statisztikát, hogy közelebb legyek ahhoz, hogy hol is tartok :)
2009. márc. 16. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem pont a kiírt napon ment el a nyákdugóm. Ez délután 4óra felé történ t meg. Éjszaka fél 2kor folyt el a magzatvizem. Délre meglett a kisfiam :)
2009. márc. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem egyik éjszaka ment el a nyákdugó, másnap éjszaka megszületett a kislányom :D (40hét+2napra)

2009. márc. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41+1 napra született meg a fiam. Már 8 hós.
2009. márc. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 40 hetes és 3 napos voltam, mikor este 8-kor elment a nyákdugó, s másnap reggel 6-ra lett meg a kisbabám.
2009. márc. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én még azon a napon meg is szültem! 40+5 napra
2009. márc. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat. holnap reggel fekszem be a kórházba, akkor ezek alapján remélhetőleg hamar baba lesz, és nem kell sokat szenvedni az oxitocin terheléssel. :) egyébként nekem azóta semmi jel nincs, de én még bízom benne, hogy magától megindul éjszaka mondjuk. :) köszi még 1x.
2009. márc. 16. 21:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!