Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti megosztottátok a facebookon...

Ti megosztottátok a facebookon vagy más közösségi portálon, hogy kismamák vagytok, esetleg képet is raktatok fel róla? Persze, akik már a 12. hetet betöltötték!

Figyelt kérdés
2013. febr. 22. 14:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
61%
én nem mert nem vagyok fent ilyen oldalakon :)
2013. febr. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
68%
Én nem fogom. Több régi osztálytársam is tett fel uh-képeket meg ilyesmi és megy az ömlengés...blöe. majd ha meglesz a babám, teszek fel, vagy max spontán képet, ha van pocakom, de nem kifejezetten ezért.
2013. febr. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
30%

Én kitettem a 12. heti UH képet.

Fiatal vagyok, 20 éves, így jobbnak láttam, ha nyilvánosságra hozom, mint hogy az utcán meglássanak nagy hassal és bámuljanak, meg kérdezgessenek.

2013. febr. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
82%
Nem. A babáról tettem fel pár képet amikor megszületett. Akit szerettünk volna, hogy tudjon róla annak elmondtuk.
2013. febr. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%
Nem.A babámról tettem fel egy darab képet,amikor már itthon voltunk,2 hetesen,ruhába öltöztetve.Nekem a facebbokon az ismerőseim a barátaim,családtagok,ők mind tudták,hogy mi a helyzet.Kevés olyan ismerősöm van fent,akivel nem tartom a kapcsolatot,ők tehát így tudták meg.Tuti le fogtok pontozni,de nekem ez egy kicsit olyan,hogy "jaj,mutassuk meg a világnak,hogy én milyen boldog vagyok,és senki másnak nem olyan jó,mint nekem".Ez részben így van,hiszen számomra a terhesség csodálatos dolog,és azt hiszem soha nem volt még semmi olyan jó,mint amikor megszületett a kislányom,de számomra ez olyan felszínes dolog.Ha valakivel 15 éve nem beszéltem,de ismerősöm fb-n,akkor most az is kezdjen el ömlengeni nekem,hogy így gratulál meg úgy gratulál,közbe sok éve a telefont a kezébe nem képes venni,hogy megkérdezze hogy vagyok,én pedig sokáig akartam vele a kapcsolatot tartani.A terhességem nem a nagyvilágra tartozik,nem a nagyvilág öröme,hanem az enyém,a férjemé,a családé,meg a barátoké.
2013. febr. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
45%
Én tettem fel UH képet és pocakos fotót is. Így az ismerőseim is osztoztak az örömömben.
2013. febr. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
49%
Én is raktam föl! Igaz csak a vége felé mikor már rendesen volt poci! Először uhat utánna pocisat! Mikor megszületett kb 2-3 óra mulva bátyám azt is megosztotta! Igaz nálunk messze laknak a rokonok és nem akartuk mindenkinek külön küldözgetni! És nekem csak azok az ismerőseim akik közeliek! Nem mindenféle kis ....
2013. febr. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
22%
Igen egészen az elejétől a végéig. Uh és pocakos képek is. Szerintem ez nem szégyellni való.
2013. febr. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
33%
Az elsőről igen. Most a másodiknál semmit nem tettem fel. Sokan nem is tudják. Szeretném, ha meglepődnének :)
2013. febr. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
69%

Én is szerettem volna de aztán rájöttem hogy boldog boldogtalannal megosztom úgy nemcsak azzal akivel szeretném, mondjuk így elég rossz mert sokakkal szeretném megosztani a jó hírt meg az örömünket de így most külön emailben nem fogom szétküldeni 30-40 embernek hogy íme az uh-s fotónk...

Ha beállítom hogy ismerősök lássák, akkor is ha hozzászól vagy lájkolja az ismerősöm akkor oldalt máris látja az ő ismerőse is. Tudom mert én is rendszeresen "értesülök" számomra idegen emberek fotóiról, akikkel nem is vagyunk ismerősök..

2013. febr. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!