Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan rajtam kívül aki...

Van olyan rajtam kívül aki nem bírja elviselni az anyósát?

Figyelt kérdés

Mindenbe beleszól, azt sem bírja elfogadni hogy lányunk születik nem fiúnk. Annyira zavar mindenbe beleüti az orrát, és állandóan nyomozgat utánunk. Ráadásul a hátunk mögött beszél rólunk! :(


Annyira fáj, már az van bennem ha megszületik a kicsi nem akarom h hozzáérjenek!


:(



2013. febr. 22. 11:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül! Nálam tegnap telt be végleg a pohár! most épp készülök arra hogy felhívom és megmondom neki a magamét! mert elegem van a kétszínűségéből! eddig védtem mert mégis a párom anyja noszogattam a párom hogy hívja fel(amúgy leszarná mert nem érdekli) mert én nagyon ragaszkodom a szüleimhez nagyon jó a kapcsolat és próbáltam erre ösztönözni a párom is! mióta másik városban élünk meg se nézte hol lakunk mindig volt kifogás hogy rossz a kocsi mondtuk áthozzuk de neki az se jó mert ne mi költsünk rá(adott volna pl benzinpénzt holott nem vártuk el) néha felhívja a párom de csak keverni tud a hátunk mögött! főleg rólam:-(
2013. febr. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

hát nekem az esküvőkor telt be a pohár, hazudozott össze vissza.

Most meg a legújabb hogy nem fogadja el hogy lány lesz nem fiú.

Most elég szar a kedvem, kezdek ott lenni, hogy ha megszületik a pici 2 havonta láthatja csak......pedig egy városban lakunk. Már nem tudom mit találjak ki annyira sértő a viselkedése!

2013. febr. 22. 11:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Én szeretem az anyósomat, mégis vannak idegesítő dolgai, kinek nincs? Baromi nagy különbséget tesznek az unokák között, a sógornőmnek 2 lánya van, nekünk 1 lány, 1 fiú és most jön a kisöcsi. A lányok az istenek, hiába. Rengetegszer megbántott, sokáig szoptattam a kicsit, az is baj volt, amit a sógornőm csinál, minden tuti, amit mi, az nem igazán. Ha kritizál, sokszor nem a szemembe, hanem a férjemnek, aki aztán jól kiosztja. Én békére törekszem, de néha már sok. A kisfiamat (koraszülött volt, aztán gyönyörűen hízott) folyton ledagadtozta, lekopaszozta. Nem tudtam vele mit kezdeni, csak álltam és hallgattam, mert annyira szokatlan volt nekem az ilyesmi. Anyuéknak minden gyerekük, unokájuk egyszerűen úgy tökéletes, ahogy van. Végül kiborult a bili nemrég. Mondtam, hogy most már elég. Piszkáltak, mert betartjuk az altatási időt, elvem, hogy pihent gyerekekkel megyünk vendégségbe, a gyerekeket levegőnek nézik, csak a másik két lánnyal foglalkoznak, sosem jönnek hozzánk, pedig a házunk előtt mennek el a sógornőmhöz, akinél ott is alszanak, ha úgy adódik. Hála nekem anyuék itt vannak és számíthatok rájuk, tehát nem az irigység beszél belőlem, csak fáj ez a megkülönböztetés. Leültünk és megbeszéltük. Elmondtam, mi esik rosszul, ők is. Próbálunk változtatni, hogy működjön. De vannak dolgok, amikbe bele kell törődnöm, mert ilyenek és kész. Próbálom elhessegetni, hogy ne essen rosszul, hogy jó kapcsolatban legyünk, hiszen még nem tudhatjuk, mikor lesz egymásra szükségünk. Van egy bátyám és látom, hogy anyuékhoz is közelebb állnak az én gyerekeim, mint az övé, hisz többet találkoznak, tehát próbálom ezt is figyelembe venni, hogy egy nőnek a szüleivel mindig szorosabb a kapcsolata, mint egy fiúnak. Egyébként kedves kérdező, neked azt tanácsolom, ne dönts ilyet el előre, hogy nem akarod, hogy a kicsihez érjenek, ha megszületik, mert majd meglátod, hogy őhozzá másképp fognak állni, ha megszületik, lehet hogy annyira imádják majd, hogy összehoz titeket is a baba, nem tudhatod.
2013. febr. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sajnos ezzel én is így vagyok,az anyósom a sírba kerget!

Állandóan beleszól mindenbe,meg engem lehülyéz hogy ha valami olyat mondok amit pl a dokim említett.Azt hiszi ő jobban tuja mint az orvos,aztán néha olyan hülyeségeket hord össze mint aki soha nem is szült még.Vagy lehet álmodozik és össze keveri a valósággal.

Egyszerűen nem látok rajta lelkesedés hogy jaj de jó nemsokára megszületik az unok,de amióta kiderült hogy a másik fiánál is jön az unoka na az bezzeg érdekli.

Azzal bántott meg a legjobban,mikor 36.héten volt egy uh és azt mondták nem kisfiú,ha nem kis lányka lesz.Mi is meglepődtünk de így is nagyon nagyon örültünk neki de ő amikor elmondtam neki állt képeket vágni meg beszólogatni!

Na ott és akkor vége lett a jó pofinak és megmondtam neki hogy leszarom mit vett a gyereknek,fogja meg és adja a másik fiának úgy is ők a kedvencek.Nekünk ne vegyen semmit,mert nem vagyunk rászorulva és nem is fogadnánk el ezek után.Párom meg megmondta neki hogy már nagyon túlfeszítette a húrt mert ez már sok amit művel velünk,és örüljön neki hogy nem tiltja el a gyerektől majd ha meg lesz!

Az a legnagyobb baj hogy soha nem változnak hiába nyújtod a kisujjad az egész karodat akarják! :(


40+3hkm

2013. febr. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát igen!


Így érzem én is! Ha a kisújjam adom ő szaggatná a karom, engem az bánt a legjobban, hogy a saját fiát nem tiszteli anyósom. Állandóan megjegyzéseket tesz a súlyára pedig nem kövér és állandóan kritizálja, nem akarom h része legyen az életünknek. Annyi de annyi sérelmet adott a férjemnek annyira de annyira megtörte lelkileg, hogy mai napig dolgozunk ezen, hogy higyjen jobban magába! Nem akarom, h a kiscsi lányommal bármi rosszat csináljon, meg kritizálja! Úgy vagyok vele csak 1 rossz szó a súlyra vagy bármire azonnal felállok eljövök, de végleg akkor!

2013. febr. 22. 13:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk kb. úgy működik a rendszer, hogy fél évig bírja viszonylag nyugiban, utána elindul nála a vezérhangya, és fél évet nem beszélünk. Szerencsére a párom is látja, hogy milyen. Így mikor már végleg betelik a pohár, leosztja. Én nem vagyok veszekedős típus, de már nálam is elszakadt a cérna, amikor az én szüleimet kezdte el szidni, mert azok többet törődnek a lányunkkal, mint ő. Ekkor nagyon kiosztottam, szóhoz se tudott jutni, pedig tényleg nem jellemző rám. Utána fél évig nem beszéltünk, most pár hónapja olyan látszólagos nyugi van. Kicsit meglepte, hogy ilyen is tudok lenni, azóta tud viselkedni. Bár szerintem kutyából nem lesz szalonna, sokáig úgyse fogja bírni beszólás nélkül. De nem fogom én se hagyni magam!
2013. febr. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a gyermek neme a férfi spermáján múlik (ha x akkor lány lesz, ha y kromoszómájú akkor fiú), mondd meg anyóspajtásnak hogy a fia miatt lesz lány. :-) Egyébként én biztos szembesíteném a hazugságaival.
2013. febr. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!