Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség miatt nem tudom...

A terhesség miatt nem tudom elviselni a szememen a kontaktlencsét?

Figyelt kérdés
1. max. 2 óra után bevörösödik a szemem tőle, és "kényelmetlen is. Viszont a szemüveget meg már korábban sem toleráltam...
2012. aug. 24. 07:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Az első terhességem alatt még tudtam hordani a lencsémet, jó is volt. Aztán egyik napról a másikra a havi lencse 20perc után teljesen tropa volt, nem bírtam. Ez a szülés után csak romlott. Második terhesség alatt egyszer próbáltam 10perc után kukába kötött ki a lencse:S 19hónapos a lányom, és semmilyen lencsét nem visel el a szemem:S
2012. aug. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
:O :(Ó, ne! Nagyon nem bírnám, ha én is így járnék!Hosszútávon nem bírom szemüveggel:( De akkor ezek szerint lehet összefüggés a terhesség és a kontaktlencse "irritáció" között.
2012. aug. 24. 11:28
 3/3 anonim ***** válasza:

sajna igen:S

Én is megzavarodok a szemüvegtől.... Pláne, hogy amíg a gyerekeim előszeretettel szedik szét... Ez már a második, és direkt az olcsók közül választok(25ezres keretet tört el a fiam:S), ezt nem is szeretem...:S:S És sajna próbáltam a nagyon könnyű-vékony-ilyen anyag-olyan anyag, egyiket sem bírom, műkönnyel meg rosszabb:S

2012. aug. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!