Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A nagy ijedség árthat a babának?

A nagy ijedség árthat a babának?

Figyelt kérdés
10hetes kismami vagyok. Egy fél órája nagyon-nagyon megijedtem. Majdnem belém jött egy autó. Én annyira megijedtem,hogy az egész testemen átfutott a zsibbadás és majdnem elájultam,de szó szerint. A szívem meg majd kiugrott a helyéről.

2012. aug. 23. 23:19
 1/3 anonim ***** válasza:
10 hetes vagyok én is kb. két hete az autópályán előztem egy kamiont és mikor a felénél jártam elkezdett befelé jönni már a felezőn is átjött, mögöttem is autó volt, 150 körül mentünk annyira megijedtem mint most Te, de semmi bajom nem lett! Nyugi, most már otthon vagy nem lett semmi gond, erre gondolj!
2012. aug. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
30%
A te elved alapján háborúban szülni sem lehetett volna. Az egy dolog, hogy félted a babát, de nem kell túlreagálni mindent. Inkább azzal ártasz, mint az ijedtséggel.
2012. aug. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Semmi baja nem lesz! Én 7 hónapos terhesen karamboloztam, szerencsére semmi bajunk nem lett, de kb 3 órán keresztül remegtem az idegtől. Most már 4 hónapos a picikém, semmi baja szerencsére :))
2012. aug. 24. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!