Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gravida vagy Elevit?

Gravida vagy Elevit?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik jobb és miért?

2013. febr. 21. 08:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Én nem gondolom, hogy bármelyikkel mellé lőnél.

Valakinek ez, valakinek az jön be.


Én Elevitet szedtem, plusz mellé jódot, mert az nincs benne.

Sógornőm meg Gravidát szedett.

Babáink szépek és egészségesek, és mi ketten is jól voltunk terhesen. :)

Valaki meg nem bírja szedni egyiket vagy másikat, úgyhogy egyénfüggő.

2013. febr. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a jód miatt a Gravida szimpatikusabb, de pl. a gyógyszertárban nekem csak Elevitet tudtak adni, gondolom nem lesz bajom :)
2013. febr. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon hasoló mindkettő...szerintem mindegy...amelyik neked szimpi...próbáld ki mindkettőt
2013. febr. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A jód miatt én is a Gravidát szedtem volna, de sajnos bárhogy-bármikor vettem be, mindig kihánytam.

így maradt az elevit.

2013. febr. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 v-f.m. ***** válasza:
Én a Gravida-ra szavazok! Egyrészt a jód miatt, illetve néhány vitaminból többet tartalmaz mint az Elevit. Ár-érték arányban is sokkal jobb!
2013. febr. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem az Elevittel van tapasztalatom csak, úgyhogy nem állok egyik mellé sem. Most olvasom, hogy jód így meg úgy... de ha jódozott sót használsz (én csak azt használok, de keveset), akkor a jód probléma meg van oldva!
2013. febr. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a Gravida én is azt szedem.Az Elevíttõl mindig hányingerem volt.De van akinek fordítva.
2013. febr. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mind a a kettő jó, de ha hajlamos vagy a hányingerre, akkor NE Elevitet vegyél, mert azt nem fogod tudni bevenni.
2013. febr. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!