Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elevit, Gravida, esetleg más...

Aazsuzs kérdése:

Elevit, Gravida, esetleg más terméket szedjek a terhességem alatt? Indokokat is kérek szépen!

Figyelt kérdés

2013. febr. 13. 12:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Vitamintartalom szempontjából közel egyformák, nem mérvadó a különbség. Árban van némi különbség, teljesen mindegy melyiket veszed meg. Aztán ha szeded, elválik, hogy jó-e vagy sem. Mert én először Femibiont szedtem, de drágálltam, majd Elevitet szedtem, de nagyon sokszor kihánytam és felpuffadtam tőle, ezért utána Gravidára váltottam. Attól semmi bajom nincsen.
2013. febr. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én Elevitet szedtem a terhesség alatt és a szoptatás alatt is, de annyira mindegy szerintem, hogy melyiket szeded, a lényeg, hogy megfelelő vitamin és ásványi anyagok, vas, folsav stb... jusson a babának is és Neked is! Minden jót és nagyon boldog babavárást!
2013. febr. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2013. febr. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én Elevitet szedtem, nem nagyon jártam körbe a kérdést előtte, csak megvettem, úgyhogy indokot nem tudok :)

Sógornőm csak ELevitet szedhet, mivel gond van a pajzsmirigyével, és ezért olyat, amiben jód, van nem szedhet.

Másik Sógornőm Gravidát szedett, pont a jód, miatt, a dokija ezt ajánlotta neki....

2013. febr. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én elevitet szedtem egészséges babám született...-))

3060 gr 56 cm oriásbaba sem volt..37.héten született...

Én jol döntöttem mellette terhesség előtt is szedtem és szoptatás alatt is..

Más indok nem is kéne minthogy egészséges babát szerettünk volna..)

2013. febr. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia. Én Ladeevitet szedek. Semmi bajom nincsen tőle hál istennek. Olcsó (1500 forint körül szokott lenni) és van benne omega3 és folsav is.
2013. febr. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6-os: 1500-ért veszed? És mégis hol? Nálunk 3000ft egy 30 szemes dobozzal.
2013. febr. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a dokim azt mondta, gyakorlatilag mindegy! A lényeg, hogy legyen benne folsav!
2013. febr. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!