Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gravida vagy Elevit?

May7 kérdése:

Gravida vagy Elevit?

Figyelt kérdés
Szerintetek kell-e a terhesvitamin mellé még mondjuk Supradyt vagy hasonló készítményt szedni?
2012. nov. 4. 16:54
 1/10 anonim ***** válasza:

Én Gravidát szedtem, nekem bevált, teljesen egészséges kisfiam született. Elevitről azt hallottam, hogy attól "elefántbébik" születnek... Nem tudom mennyi a valóságalapja :)

Ami pedig a Supradynt illeti, én először megkérdezném az orvost. Elvileg a terhesvitamin ugye komplex, tehát amellé szerintem nem kell más vitaminkészítményt szedni. Esetleg vasat és folsavat ír fel az orvos. Jó babázást :)

2012. nov. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy számít-e, de az én dokim a Gravidát ajánlja.
2012. nov. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Gravida

Nem kell mellette más vitamint szedni, minden benne van ami kell :)

2012. nov. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Terhesvitamin mellé nem kell semmi, legfeljebb orvosi utasításra, folsav pluszban, vagy a szokásos magneb6.

Én mindkettőnél Gravidát szedtem (magyar termék!)

És egyiktől sem lesz óriásbaba (mondom én a 4300 és 4000 g-mal született gyerekeimmel) :)))

2012. nov. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Bevallom kaptam egy doboz Gravidát és én is úgy gondoltam,hogy a magyar termék megbízhatóbb,így maradok mellette.Nagyon szépen köszönöm gyors válaszaitokat!Nektek is nagyon jó babázást kívánok!
2012. nov. 4. 17:29
 6/10 anonim ***** válasza:
nekem az elevit vált be a gravida egyáltalán nem
2012. nov. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egy hónapig az Elevitet szedtem, de aztán azt mondta a dokim térjek át a Gravidára, mert ő inkább azt ajánlja, egyrészt azért mert magyar termék. Én nem szedtem mellé semmit!
2012. nov. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én Elevitet szedek.Amikor még hányingerem volt akkor szedtem mellé B6.
2012. nov. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Anyukám gyógyszerész, szerinte a Gravida azért jobb, mert a hazai körülményekre lett kitalálva.
2012. nov. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam,hogy a magyar az mégis csak magyar termék.
2012. nov. 5. 15:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!