Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes vagyok. Ha a 9 héten...

7 hetes vagyok. Ha a 9 héten megyek el csak a védőnőhöz, nincs túl későn?

Figyelt kérdés
Nem egész 6 hetesen voltam orvosnál, aki ultrahanggal megállapította a babát. AKkor még nem volt szívhang, de kaptam papírt, amivel mehetnék a védőnőhöz. Az a baj, hogy a védőnői szolgálat és velük együtt az összes védőnő főnöke az én főnököm is egyben és még nem szeretném elmondani a munkahelyemen a babát, ha viszont oda elmegyek, tuti pillanatok alatt kiderül. Úgy gondoltam a következő ultrahang után már elmondom, de nincs az már túl későn a védőnő szempontjából?
2008. jún. 6. 09:47
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem gond, ha csak 9 hetesen mész, én 10 hetesen mentem először, egyszerűen azért, mert korábbra nem kaptam időpontot, féltem is, hogy ez már késő. De a védőnő megnyugtatott, hogy abszolút nem. Úgyhogy ne aggódj!

11 hetes kismami

2008. jún. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én is 11 hetesen mentem először, nyugi nincs későn.

25 hetes kismami.

2008. jún. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is 11 hetesen mentem először! Semmiről sem maradtam le. 16 hetes kismama
2008. jún. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem is fogsz hamarabb időpontot kapni, mert 10-11 hetesen kell először a védőnőhöz menni.
2008. jún. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én 9 hetesen mentem először azt mondták korai, de azért felvettek 2 napra rá elvetéltem. Ezért nem szeretik ha valaki túl korán megy.
2008. jún. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nyilván az egeszségügyben dolgozol!!Menj nyugodtan, mert a védőnő megcsinálja a kiskönyvet és onnan már senki nem szólhat egy szót sem. Kérd meg a védőnőt esetleg, hogy ne továbbítsa a hírt. Illetve a védőnő a munkahelyeden van?? Nekem a védőnő a körzeti gyerekorvosnál van és semmi köze hozzá hogy tudja e a főnököm..
2008. jún. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors válaszokat, aranyosak vagytok!

Irodán dolgozom egy egészségügyi cégnél, de a városban lévő összes orvosi rendelő és a védőnői szolgálat a cégünkhöz tartozik és így sajna pillanatok alatt bukta lenne a dolog. De akkor még ráérek, várok a 10. hétig!

Köszönöm mégegyszer is!

2008. jún. 6. 11:25
 8/9 anonim válasza:

Szia!

Én 13. hetes kismama vagyok, és ha minden jól megy hétfőn megyek először védőnőhöz. A doki azt mondta, ne menjek korábban. Hogy erre hogy fognak reagálni, azt nem tudom, de a dokim szerint még nem késtem le semmiről.

2008. jún. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nincs késön.Én 11 hetesen voltam előszőr.
2008. jún. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!