Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megnézi a védőnő? 10 hetes...

Megnézi a védőnő? 10 hetes babás vagyok és kedden megyek védőnőhöz, szerintetek megnézi a babám szívhangját? Még 2 van UH-ig és nagyon félek, így egy kicsit megnyugodnék.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 3. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, mert még nagyon pici és nem valószínű, hogy megtalálja. Az én dokim pl-mivel a rendelőjében nincs UH-csak a 16. hét után néz szívhangot. A védőnőm asszem már 14 hetesen megnézte, és meg is találta, de szerintem azért a 10 hetesen még nagyon pici. Ilyenkor még minden nap nagyon sokat számít. És ha nem találja meg a szívhangot, attól csak még idegesebb lennél.

Nyugi, biztos minden rendben van. Jó babavárást.

2011. ápr. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem még sosem nézte meg a védőnőm a szívhangját a babának. Próbáld meg megkérni, hogy nézze meg, hogy megnyugodj, egyébként szerintem nem valószínű, de ne aggódj, nincsen, nem lesz semmi baj a babáddal. :)

31 Hkm

2011. ápr. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a 20. hét után nézi a védőnő a szívhangot, 10 hetesen nem hiszem, hogy megtalálná.
2011. ápr. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szia.legkorábban a 16.héten szokták nézni.És öszinte leszek jobb is mert valoszinű minden rendben van a cseppeddel de még olyan kicsi hogy nem találja meg mit csinálsz?tuti kikészülnél.tudom nagyon nehéz ésn is rágodom..de nyugi minden rendben vele.16hkm
2011. ápr. 4. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk csak a 18. héttől nézi a védőnő. Megkértem előbb is, de azt mondta rá, hogy nem biztos, hogy megtalálná, és csak feleslegesen idegeskednék miatta.Amúgy még akkor is nehezen találta meg, mert azt hitte lejjebb van... Ne aggódj, az a 2 hét gyorsan el fog tellni, mindannyian aggódtunk szerintem az elején, szóval megértelek, de egészen biztosan minden rendben van a babáddal!
2011. ápr. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a doki 11 hetesen megtalálta (nem ultrahanggal, csak ilyen régi szívhanghallgató készülékkel), viszont a védőnő 13 hetesen nem. A doki azt mondta, hogy ez gyakorlat kérdése. Mondjuk a védőnő megkérdezte, hogy akarom-e, hogy meghallgassuk, de azt is hozzátette, hogy nem ígéri, hogy meglesz.
2011. ápr. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én védőnőmnél senki nem nézi korábban, már a 12. héten keresgélte és meg is találta. 10. héten kizárt.
2011. ápr. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!