Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon kiszáradt a bőröm,...

Nagyon kiszáradt a bőröm, egyik napról a másikra. Hiába kenem hidraltáló testápolóval, semmi javulás nincs. A szám is már sebesedik, és eléggé fáj. Ennek mi lehet az oka? Arra is gondoltam, hogy túl kevés folyadékot iszok.15 h

Figyelt kérdés
2009. szept. 8. 08:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyit iszol naponta? Sajnos én elég keveset, nekem is volt mindenféle bajom, de mióta figyelek, jobb a helyzet.
2009. szept. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A gyógyszertárban lehet kapni E vitaminos testápolót, az nekem bevált. Elmondtam mi a problémám, és ők kevedrtek rá krémet. Annyira ki volt száradva a bőröm, hogy szinte véresre kapartattam, és még mindig viszketett. A krém 3 nap alatt rendbehozta. az ivásra is próbálj odafigyelni.
2009. szept. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezzel sajnos én is így voltam, kipróbáltam vagy tíz fajta testápolót, végül nekem is ezen az oldalon tanácsolták a kék Cienes testápolót a Lidlből. Ódzkodtam tőle, mert nekem a Lidls termékek valahogy nem smakkolnak, de ez tényleg bevált, és én is csak ajánlani tudom mindenkinek. Azóza is ezt használom. Egy próbát neked is megér. Boldog babavárást!
2009. szept. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
SZia! Néha nekem is van, pedig én sokat iszom, de a körömvirág krém szokott segíteni.
2009. szept. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket!Mindent kifogok próbálni, mert ez már nagyon kellemetlen.Szó szerint reped a bőrőm, és vérzik.:(Nektek is boldog babavárást :)
2009. szept. 9. 19:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!