Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is szokott viszketni a...

Másnak is szokott viszketni a melle? Mit lehetne ez ellen tenni? Mivel kenjen? Testápolóval kentem eddig de semmi javulás. Lassan sebesre vakarom a mellem.

Figyelt kérdés
2009. aug. 21. 18:36
 1/7 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem odaírni 18 hetes kismama.És előre is köszi a válaszokat.
2009. aug. 21. 18:37
 2/7 anonim ***** válasza:
Babaolaj esetleg jobban használhat. Egyébként ha tényleg kórosan viszket, akkor nyugodtan használj kifejezetten arra való krémet, a "külsőleg" használatos szerektől semmi baja nem lesz a babónak.
2009. aug. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A melltartod merete rendben van? Nekem akkor viszketett mikor kezdtem kinoni a melltartoimat es szegeny cicik kenyelmetlenul ultek benne.. Varalas lett a vege.. aztan 1 honap mulva megint :)

18 h km

2009. aug. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én Canestennel kentem 1x-2x,azt elmúlt!Próbáld ki,ha az olaj és egyebek nem segitenek!:)

2009. aug. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a babylove olaj vált be.Nekem is viszketett a mellem,és a hasam is,de ahogy elkezdtem kenni,el is mult.
2009. aug. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nivea testápoló vegyítve Nivea Baba Oil-al. Nekem bevált. A hasamra is ezt az elegyet kenem mióta megtudtam, hogy terhes vagyok. 26km
2009. aug. 22. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszát!
2009. aug. 22. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!