Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 napja elkezdett viszketni a...

3 napja elkezdett viszketni a testem. Merre menjek? Ma már az egész tetem tele van kiütésekkel. De sem bőrgyógyászaton nincsen rendelés, sem háziorvosnál.

Figyelt kérdés
Árthat a babának az allergiás reakció?
2011. jan. 3. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Helyettesitő háziorvos sincs?

Hivd fel az ügyeletet. nem tudok jobbat sajnos.



Nem hiszem hogy árthat de tudni kéne hogy mitől viszketsz lehet ártatlan ekcéma v. lehet ételallergia.


Bőrgyógyászatra is beutalóval lehet menni. -ált.-

Jobbulást!

2011. jan. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Én is gondolkodtam étel allergián, de semmi változás nem állt be az étkezésembe.
2011. jan. 3. 14:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Létezik terhesség alatti kiütés is, ezek csak vannak és enyhén viszketnek. Ilyenem nekem is van.
2011. jan. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Menj el bőrgyógyászhoz ...addig pedig kerülj minden féle vegyszert, kesztyübe mosogass, null sampon, balzsam...stb....


Én ugyan így jártam....minden vegyszerre allergiás vok...elég kemény dió...főleg h viszketnek és sokszor véresre vakarom :(

Sok okosságot nem fognak a bőrgyógyászok mondani...gondolom ír fel allergén menteset mindenből....aztán szülés után majd jön az allergia vizsgálat.


Jobbulást!

2011. jan. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Aki azt irta, terhességi kiütés, neked mennyire enyhe? Nekem a lábam, derekam, fenekem, hátaM tele van kiütéssel, és nem enyhén viszket, hanem szét vakarom magam
2011. jan. 3. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!