Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Budapesten genetikai UH-ot...

Budapesten genetikai UH-ot hol csinálnak? Cím, telefonszám és rendelés idő nagy segítség lenne!

Figyelt kérdés

Tudnátok segíteni?

Budapesten genetikai UH-ot hol csinálnak?

Cím, telefonszám és rendelés idő nagy segítség lenne!

Nagyon szépen köszi


2011. febr. 8. 14:36
 1/10 anonim ***** válasza:

Praxis rendelő XI. ker.

[link]


Ha a babaneten keresztül regisztrálsz, akkor 1000ft kedvezményt adnak.

Ha profi genetikust akarsz, akkor Hajdú Krisztinához kérj időpontot.

2011. febr. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de sima TB kártyára és kötelező genetikai UH-ra kellene menjek. 12 hetes múltam, de nem tudom hová menjek, mert nem járok rendszeresen sehová, védőnőm nincs.

Valahol a belvárosban van azt hallottam.

2011. febr. 8. 14:44
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudom... De orvosnál csak voltál? Neki kellene beutalnia, és nem ártana a védőnőt sem felkeresni, mert ő adja a terhes kiskönyvet, amibe beleírják a különböző vizsgálatok eredményét. (Nálunk legalábbis így volt.)
2011. febr. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Orvos általi papírral tudom igazolni, hogy 12 hetes múltam.
2011. febr. 8. 14:50
 5/10 anonim ***** válasza:

én az istván kh-ban voltam.


a területileg illetékes helyre kell menned.

2011. febr. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Az István kh. merre van? Telefonszáma?

Ok, de genetikai UH nincs mindenhol.

Ki tudna segíteni?

Köszönöm előre is!

2011. febr. 8. 18:06
 7/10 anonim ***** válasza:

Melyik kerületben laksz?

A védőnőt miért nem keresed fel? Ő egész biztos tudna konkrét segítséget adni. (Ha nincs itt bejelentett lakcímed, akkor is azt a védőnői szolgálatot keresd fel, akikhez legközelebb laksz.)

Címüket, telefonszámukat a Google biztos kiadja.


A kórházakban mindenhol csinálnak genetikai uh-t, de nem eshetsz be csak úgy. Vagy beutaló kell, vagy az adott kórház ambullanciájára bemész, megvizsgálnak. Lehet, hogy ott is van genetikai uh-vizsgálat, de lehet, hogy ott kapsz beutalót.

2011. febr. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Tatabányán lakom. Innen vagy Győrbe vagy Budapestre kell menni ilyen vizsgálatra úgy tudom. Akkor már inkább BP.

A Google-ba tudna Valaki nekem nézni genetikai központot?

2011. febr. 8. 19:00
 9/10 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Nem tudom, ki mit mondott neked erről a genetikai uh-ról.

Ha a "sima", mindenkinek kötelező (na jó, ajánlott ) 12 hetes uh-ról van szó, akkor azt megcsinálják Tatabányán. (Genetikainak nevezik, mint a ahogy a 18. hetit is.)

Vagy ott már bezárták a kórházat? De SZTK biztos van. Tuti nem küldik az összes kismamát Győrbe vagy Bp.-re.


Ha valami spéci genetikai uh-ra kell menned, mert valami gond merült fel, akkor meg elküldenek kimondottan valami Genetikai központ félébe.

De beutaló nélkül nem fognak fogadni sehol, persze ha magánba mennél és fizetnél, akkor igen.


Járj utána, ki a védőnőd, majd eligazít. Itt szerintem nem fog tudni neked senki segíteni.

2011. febr. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egészségügyi és Szociális Alapellátó Szolgálat

2800 Tatabánya, Mártírok út 57

(34) 317 044


Itt érdeklődj védőnő után. FONTOS! Nálatok lehet,hogy ők intézik a beutalót.

A 12 hetes státusodról papírt kiállító orvos miért nem mondta meg hová menj??? Felelőtlenség az orvos részéről, ha nem tájékoztat, ezért neked KELL utánajárnod.

2011. febr. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!