Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit gondoltok, ha szőrösödik...

Mit gondoltok, ha szőrösödik a hasam, az azt jelenti, hogy kisfiam lesz? Kinek milyen tapasztalata van?

Figyelt kérdés
Már nagyon kivancsi vagyok mi van odabenn:-) 17hkm
2013. febr. 15. 18:48
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Alapból szőrösödős vagyok, két lányom van eddig, most fiut várok és sosem ritkult meg így a szőrzetem mint most ezt főként a lábamra értem, de a hasamon sem lett több mint az a pár szál ami volt is. 36 hkm
2013. febr. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

a hasamon besötétedett a szőke szőr a 11. hét környékén, kislányt várok, szerintem nincs semmi összefüggés a nem meg a szőrösödés közt.


16hkm

2013. febr. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Kisfiam lesz, és nem szőrös a hasam ! 15+5 km
2013. febr. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Nekem szörösödik és kisfiam lesz+első gyerekkemmel is szrösödött és ő is kisfiu
2013. febr. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt szőrös a hasam, és fiam lett :)
2013. febr. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:


neharagudj de mitől lenne ez babona...mind1



Mégis mi, ha nem babona??

Ez ugyanolyan, mint a csúcsos has, meg leforráztam magam, nyoma lesz-e a gyereken, édeset kívánok, tuti lányom lesz stb.

Ostobaság, semmi összefüggés nincs.

2013. febr. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
én sem hiszek ebben, de ez pl. pont nem csak babonán alapul, hanem vannak akik a szőrösödést annak tudják be, hogy ha kisfiúval várandós az anyuka, akkor a babában levő tesztoszteronnak lehet ehhez köze. kutatások viszont nem bizonyítják, hogy valós lenne az összefüggés..
2013. febr. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha szerinted nem babona, akkor légyszives magyarázd már el a tudományos hátterét ennek a dolognak, köszi!

Egyébként nem volt szőrös a hasam és kisfiam lett :)

2013. febr. 16. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

5ös vagyok:

Érdekes módon nekem nem szőrösödik semmim sem!!!ÉS EZT ÚTÁLOM,HA VALAKI MEG AKARJA HELYETTEM MONDANI,HOGY SZŐRÖSÖDÖK-E VAGY SEM!!!

Lehet,hogy a legtöbb kismama valóban szőrösödik a terhesség alatt,de mindenki CSAK A MAGA NEVÉBEN BESZÉLJEN!!!!!

2013. febr. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
tudjátok mit, felejtsátek el a kérdést, én csak kérdeztem valamit, ha hülyeségnek tartod, akkor ne válaszolj,és nem kell senkit ilyennek meg olyannak tartani, azért mert valami megfordult a fejében, legyen az egy totál hülyeség, vagy épp a legértelmesebb kérdés a világon,Kedves "babonás", ha meg nincs kin levezetni a feszültséget,az nem az én hibám,és légyszives azt ne itt tedd meg! Köszönöm!
2013. febr. 16. 17:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!