Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is szőrösödik a hasa?!

Másnak is szőrösödik a hasa?!

Figyelt kérdés

Az első trimeszter utolsó napjait taposom, és az utóbbi napokban feketés szőrök kezdtek megjelenni a hasamon. Nekem, aki világosszőke, zöld szemű...

Más is volt ezzel így? Gondolom hormonális dolog ez is, de már kezdem unni ezeket a kis hormon-meglepetéseket:D


2013. jan. 9. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen hormonalis.Ez olyan hogy elkezd erosodni es nem hullani a hajad mig terhes vagy(aztan szepen lihullik ami addig nem a a baba szuletese utan..).Jo neked hogy meg csak most..En PCOS vagyok es nekem a baba elott is ezzel kellett szembesulnom..:( De most nekem mintha kevesbe none..:)
2013. jan. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen! Képzeld el, minden babánál tök beszőrösödött a hasam:D

És mikor megszültem, rá pár hétre meghúztam pár szőrszálat és kijött. Aztán szépen lassan kihullik:)

Ne aggódj, nem maradsz szőrös:)


Kétlányos 23hkm.

2013. jan. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen,nekem is voltak.Utolsó pár hétben jelentek meg.Azóta megszültem és most nem látom.:)
2013. jan. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem kisfiam született és szőrős lett a hasam. A baba által termelt tesztoszteron miatt.

Miután megszültem szépen el is múlt.

2013. jan. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az első trimeszterben néhány pasi megirigyelhette volna olyan szőrös lett a hasam. :P Most 34 hetes vagyok és épp hogy van még egy ici-pici. Elég hamar kihulott. :)
2013. jan. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ó, hallottam már lányos kismamáktól is szőrös hasról, szóval szerintem ez nem annyira mérvadó, csak azért mégis kellemetlen, hogy lassan leelőzöm a páromat már ami a hasamat illető szőröket jelenti...:)
2013. jan. 9. 21:07
 7/8 A kérdező kommentje:
jelenti helyett illeti, na. bocsi:)
2013. jan. 9. 21:10
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is lányt várok szőrös pocakkal :P
2013. jan. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!