Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is így tűnik (26 hét)?

Másnak is így tűnik (26 hét)?

Figyelt kérdés
Lehet buta kérdés és paranoiás vagyok. :/ "6 hetes a babuci és eddig annyira "nagynak" tűnt a pocim mintha idősebb lenne. Most egy pár napja mintha összement volna a hasam. Csak megszoktam hogy ekkora és azért tűnik kisebbnek? A méhem nemcsak felfelé és előre nő hanem hátrafelé is? Amúgy napközben sokat mocorog szerintem jól van csak szeretném kikérni a véleményeteket. Köszi előre is!

2013. jan. 8. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, meg is jegyezte tesóm, hogy kisebb lett a hasam. Szerintem ilyenkor másképp fekszik a pici, új pózt vesz fel és talán ezért tűnik kisebbnek. Biztos nem kisebb, inkább a pocid alakja más...
2013. jan. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
általában amikor helyzetet változtatnak, befordulnak akkor a has kinézete is megváltozik. nekem mindkét terhességemnél olyan volt mintha egy labdát lopnék a pólóm alatt, majd mikor befordultak akkor mmár úgy néztem ki mint aki lenyelt egy hosszúkás dinnyét :)
2013. jan. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Holnap megyek a doktornőmhöz rákérdezek nála is biztos ami biztos. :)
2013. jan. 9. 19:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!