Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is úgy tűnik, hogy...

Másnak is úgy tűnik, hogy most hogy terhesek vagytok, mintha mindenki az lenne?

Figyelt kérdés
De tudom , hogy csak azért van, mert most jobban odafigyelek , ha azt hallom hogy valaki más is terhes.XD30 hetes km
2009. aug. 6. 20:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nálam is ez volt!

Amikor terhes lettem, akkor rengeteg terhes nőt véltem felfedezni az utcán :D

Most már 1 éves és vágyom egy 2. terhességre (még nem aktuális) és most megint csak terheseket látok mindenhol :)

2009. aug. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem meg úgy tűnik,hogy körülöttem mindenki terhes,csak én nem,sajnos!!(((

2009. aug. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Murphy:-)

Mikor vezetni tanultam, mindenhol tanuló autók voltak:-)

2009. aug. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen nálam is így volt, pedig előtte csak nagyon ritkán fedeztem fel őket akkor is csak a nagy pocakosokat. De amikor terhes lettem szinte vonzotta a szemem a másik terhest, mintha valami receptorral egyből kiböktük egymást...:))))
2009. aug. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen ezzel nem vagy egyedül:) De szerintem most tényleg több a kismama ennek több oka is lehet, valamelyik nap a rádióban volt erről szó de csak a legvégét hallottam így nem tudok pontos adatokat mondani. Egyébként mindig vannak úgynevezett hullámok, anyukám azt mondta annak idején amikor velem volt babás alig találkozott kismamákkal a környezetében, de amikor a húgommal (ez hat évvel az én születésem után volt) volt várandós akkor szerinte rengeteg kismama volt mindenfele.
2009. aug. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugye milyen érdekes?!Ha meglesz a pici mindenhol babakocsit toló anyukák lesznek:)
2009. aug. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Gondoltam , hogy nem csak én vagyok ígyXD az az autós nagyon tetszett
2009. aug. 7. 08:20
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia,mostanában én is rengeteg kismamával találkozom,előtte jó ha évente felfigyeltem 1-2-re.Sajnos rajtam még nem látszik,ezért még egy kicsit kivülállónak érzem magam-legszivesebben egy táblát akasztanék a nyakamba,hogy én is közétek tartozom.:))
2009. aug. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Igy igaz, nalam is igy volt, van. A masodik babamat varom. Amikor az elsot vartam, akkor mindenhol kismamak voltak, de a ferjem is mindenhol oket latta. Szules utan tele volt minden babakocsival. Most ismet terhes vagyok, de meg a nagyobbik is csak nyolc honapos, most a populacio donto tobbseget nalam a terhes nok es a babakocsisok teszik ki. :D


Ha meg tobbet akarsz latni, akkor menj el az IKEA-ba. Ott pocakosok hada van, komolyan mondom. Legalabbis en kulfoldon elek es itt rengeteg pocakos es kisbabas van az Ikea-ban.

2009. aug. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Csatlakozom! :)

31 hetes vagyok, 2 barátnőm pár hónapja szült, és most 6 (!!!) barátnőm terhes és mind majdnem velem egyidős terhesek,augusztus-szept-otk-re várják a babákat.

Ez biztos azért van, mert jobban figyelek, bár ez már durva szerintem, de most vagyunk abban a korban és abban az élethelyzetben hogy babát vállalunk, és a baráti kör is. Így van hogy most mindenki babát vár:)

De legalább együtt babázunk majd :)

Boldog babavárást Mindenkinek!

2009. aug. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!