Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is olyan a pampers...

Másnak is olyan a pampers hogy a 3-as már kicsi, a 4-es viszont nagynak tűnik, mert a babám térdénél lifeg majdnem, pláne mikor már egy kicsi pisi is van benne. Mit ajánlanátok helyette?

Figyelt kérdés
2010. aug. 29. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen én is ebben a helyzetben vagyok,h a 3as már lassan szükös lesz neki,de a 4es meg lifeg a lába között,olyan,mintha lecsuszna róla,és én sem tudom mit kellene használni,melyik pelust,ébn is ezen gondolkozom.

Azt hittem csak nálunk van ilyen gond,de ugy látom mégsem csak mi vagyunk ezzel igy!:)

2010. aug. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is voltunk így, minden méretváltásnál. Azt csináltam, hogy felhúztam a "hónaaljáig" és visszahajtottam. És a tépőzárral jó szorosra húztam, de csak annyira, hogy ne szorítsa a kis pocakját. Így jó volt, nem lifegett a térdénél.

De kipróbálhatsz más márkát is, hátha az jobban beválik ebben az átmeneti időszakban.

2010. aug. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a 3-as Libero nagyobb,mint a Pampers 3-as. Én még 4-es Pamperst nem vettem, mert még csak 7,5 kg-os a fiam, gondoltam, hogy az nagy lehet. A 3-as Libero még egy darabig jónak tűnik.
2010. aug. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi liberot használunk, és most váltottunk 4-esre mert a 3-as hiába lett volna még jó súlyra, de már kifolyt belőle a pisi, ha véletlenül tovább volt benne a kisfiam. Semmi gondot nem okozott a váltás, olyan szorosra tudom igazítani, hogy ne lötyögjön. Esetleg próbáld ki a liberot.
2010. szept. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 poci-maci ***** válasza:

szia én is így jártam aztán rátalálta a dm saját márkás pelusára babylove

[link]

csak ezt találtam a neten képiránt

nekünk nagyon bevált kb 4hós kora óta ezt használom a tescossal felváltva

2010. szept. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 6.5 kg, 4 hónapos, de mi már egy hónapja a 4-es pamperst használjuk. Nekem az a tapasztalatom, hogy nem azt kell nézni, mi van a súlycsopotra írva, hanem hogy valójában melyik méret felel meg neki. Pl a 2-es méret elvileg 6 kg-ig jó, tehát nemrég még bele kelett volna férnie, ehhez képest kb 2 hetes korában is alig tudtam ráéerőltetni (3.5 kilóval született). Én hátul jobban felhúzom, így a hátán magasabban van a pelus, mint elől (elől kb a köldökéig ér), és így teljesen jó a méret. Nekem a kórházban úgy tanították, hogy egy kicsit lógnia kell, hogy ha belemegy a kaki, vagy megtelik pisivel, akkor legyen helye "elférni". Szertintem próbáld meg így. Mi egyébként mindig akkor váltottunk méretet, amikor vagy már "tarkón kakilta magát", vagy pedig a kis combja már piros volt, mert szorította a pelus.
2010. szept. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. szept. 2. 07:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!