Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fel oraja tarto eros szuras a...

Fel oraja tarto eros szuras a jobb oldalamon? Mozogni nagyon faj, ha egy helybe fekszem akkor nem erzem! Masnak is volt ilyen? 34 hkm

Figyelt kérdés
Tulaggodom ? Meg szeretnem nezetni a dokimmal, varok kicsit es felhivom hogy hol tudna fogadni. Masnak is volt mar ilyen? Nekem az elso terhessegemnel nem :( eleg eros a fajdalom de csak mozgasra szur.. Es egy pontban. Koszonom a valaszokat
2013. jan. 8. 07:56
 1/2 anonim ***** válasza:

neekm tegnap este és ma reggel volt olyan illetve alábamba sugárzott kia fájdalom holnap vizsgálat és Uh nyilik a méhszáj

34 hetes

2013. jan. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Holnap reggel megyek a dokimhoz, felhivtam akkor fogad. Nekem csak ha mzgok akkor szur. De reggel ota folyamatosan. Jobb oldalt a hasamban egy pontban.. Jo lenne ha elmulna, nem is ertemmitol lehet.. Nekem nem kisugarzas es nem fajas :/
2013. jan. 8. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!