Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is be van dugulva az...

Másnak is be van dugulva az orra terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Hónapok óta folyamatosan be van dugulva az orrom.Már nagyon unom.
2013. jan. 5. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt, mondjuk én alapból allergiás vagyok, ráadásul van az orromban egy csontkinövés. Horkoltam is a terhesség alatt, szóval borzasztó volt. A legtöbb orrcseppet nem lehet -nem javasolt - terhesség alatt használni. Elmentem fül-orr gégészetre, és a kisgyerekeknek való orrcseppet (Nasivin sanft) használhattam, de csak max napi 3x. Amikor vége lett az allergiás időszaknak, azaz jöttek a hidegek, addigra elmúlt.
2013. jan. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, végig be volt dugulva a fokozott nyálkahártya-aktivitás miatt. De amikor jött a viszketés, az eldugult orrom volt a legkisebb gondom... :(
2013. jan. 6. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mindkét terhességemnél végig be volt dugulva az orrom, elég kellemetlen volt (nem vagyok allergias, csak a megduzzadt nyálkahártya..) a szulés után még a korházban megszunt a gondom:)
2013. jan. 6. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is a legelejétől állandóan be van dugulva és most így a 31. hétre odáig is eljutottam h elkezdtem horkolni de úgy h saját magam is felébredek rá úgy idegesít. Nagyon remélem elmúlik szülés után. :/
2013. jan. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én ugyan így vagyok. Mióta terhes vagyok, allergiás reakcióim vannak. Az orrfolyástól a könnyezésig. Eddig nem voltam allergiás. Ha nem múlik szüléssel, akkor megnézetem. De remélem elmúlik.

39+1

2013. jan. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!