Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Lőrincz Ildikó szülész-nőg...

Dr. Lőrincz Ildikó szülész-nőgyógyászról tapasztalata van valakinek?

Figyelt kérdés

Vidékről költöztünk fel 25 hetes terhes vagyok,őt ajánlották,de sehogy sem érem el a kórházban.Hol szabadságon van,hol senki sem találja.Ha kénytelen leszek magánrendelésére járni ott mennyiért rendel?Mennyiért vállal egy szülést?Mennyire jó és megbízható orvos?Esetleg ha valaki megtudná adni az elérhetőségét,azt nagyon megköszönném.

Válaszokat köszönöm.


2013. jan. 16. 10:53
 1/6 anonim ***** válasza:
47%

Szia!

Én Cseh Erika dr.nőhöz jártam, de a Lőrincz dr.nő is itt rendel. Ezen a számon tudsz érdeklődni:

[link]

Úgy tudom, a magánrendelésen 12000ft a vizsgálat (uh is),a terhesgondozás nekem 10 volt (Cseh dr.nőnél), szülésre pedig nem mondott konkrét összeget.

2013. jan. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

Megtaláltam a magánrendelő lapját már én is.

További kellemes napot kívánok! :)

2013. jan. 16. 11:42
 3/6 A kérdező kommentje:
Tapasztalatokat és válaszokat továbbra is szívesen fogadnék!
2013. jan. 16. 11:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is hozzájártam egy darabig,én nem ajánlom, kisgyermeke van,ez nálam sokszor "bekavart" lehet ronda dolog ilyet mondani,de többször lemondta emiatt a magánrendelését,vagy sietett,pedig nekem lett volna kérdésem.16.hét környékén elkezdtem vérezni,hívni akartam,de ki volt kapcsolva,3 nap múlva jelentkezett..Én érdeklődtem utána a Honvédban is,és beszéltem két kismamával,aki abszolút nem ajánlotta(egyiknek állítólag lekéste a szülését),szóval ezek után én eljöttem tőle..Végül az Uzsokiban szültem egy doktornőnél nem bántam meg,mert nagyon szép emlék a klinika és az orvos is.
2013. jan. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat.Nem túl jó hír ez számomra.

Vidékről költöztünk fel és a régi kezelőorvosom Dr. Túri Zsuzsannát ajánlotta.Őt 4 hét várakozás után tudtuk csak elérni.A megbeszélt időpontban közölték,hogy 3 hónap betegszabadságra ment...a helyettese Lőrincz Ildikó.Ő itt van a 13. kerületben ahol lakom,így őt kerestem volna. :(

2013. jan. 17. 11:51
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem szakmailag rendben,csak én úgy voltam vele,ha fizetek a magánrendelésért/szülésért,akkor legyen rám ideje,ne rohanjon a magánrendelésén,el lehessen érni,ne kelljen aggódni,hogy ott lesz e a szülésen,odaér e stb..

Az Uzsokiban tudom ajánlani dr.Lajis Tímeát,kedves,iszonyúan lelkiismeretes doktornő,igaz nem 13.kerület..

2013. jan. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!