Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit gondoltok, ha szőrösödik...

Mit gondoltok, ha szőrösödik a hasam, az azt jelenti, hogy kisfiam lesz? Kinek milyen tapasztalata van?

Figyelt kérdés
Már nagyon kivancsi vagyok mi van odabenn:-) 17hkm
2013. febr. 15. 18:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nekem is beszőrösödött a hasam az első terhességem alatt, kislányom lett. Most 16 hetes vagyok, és éppen tegnap mondtam a férjemnek, hogy milyen szőrös a hasam. Még nem tudjuk a 2. baba nemét.
2013. febr. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Nekem is szőrösödött , kisfiú lett :)
2013. febr. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a szőrös/nem szőrös has sem (mint oly sok más hiedelem sem) utal a baba nemére.
2013. febr. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Hát én ahogy olvasgattam pl. 10kismamából 9-nek mind fia lett... azért ezt az arányt nem érzem véletlenszerűnek...de még várom a válaszokat,kinek milyen élménye volt!! Nem akarok erre alapozni, de megöl a kivancsiság, nem is tudom mit csinalok, ha nem fogja mutatni magát a csöppség:-)))
2013. febr. 15. 18:55
 5/22 anonim ***** válasza:

Nekem nem szőrös a hasam és kisfiam lesz :)

Boldog babavárást :)


28+3 hkm

2013. febr. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
70%
Azt gondolom, hogy nagyon buta vagy, ha hiszel a babonákban.
2013. febr. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
neharagudj de mitől lenne ez babona...mind1
2013. febr. 15. 19:11
 8/22 anonim ***** válasza:
Nekem szőrösödik és kisfiam lesz. Már tiszta cikinek érzem, hogy milyen szőrös a hasam, amikor meg kell valamiért mutatnom :-D
2013. febr. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
elmondanam hogy majdnem minden nonek szorosodik a hasa vagy valamely mas testresze mikor terhes... ez a szorosodes elmulik a terhesseg utan... ugyanugy sotetednek az anyajegyek is.. stb akkor most a gyerekemnek 3 laba lesz??
2013. febr. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Szerintem is mindenkinek szőrösödik a hormonok miatt, aztán szülés után szépen kikopnak...

Nekem is volt, lányom született, egyik barátnőmnek szintén, neki kisfia van...

2013. febr. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!