Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olyan lassan telik az idő....

Olyan lassan telik az idő. Nektek is?

Figyelt kérdés

Mikor kis terhes voltam úgy irigyeltem a 36 hetes kismamákat,hogy lassan szülnek és nem értettem őket,hogy miért türelmetlenek hisz már csak pár hét.

Most 36+3 hetes vagyok de még rosszabb mint az elején.Talán mert már nem köt le semmi csak a baba körül forog az agyam.Mindennel kész vagyok a babának, már a kórházi cucc is be van pakolva.Nem tudok olvasni sem pihenni pedig tudom még most kéne. Próbálok arra gondolni,hogy kiélvezem az utolsó heteket mert valószínüleg ez az utolsó terhességem mivel van már egy kislányom és nem szeretnénk több gyereket de mégis pörgetném az időt minél gyorsabban.Ti,hogy vagytok ezzel?És mivel kötitek le magatokat?



2013. febr. 15. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:
36 hetes vagyok én is, és pont ilyeneken gondolkodtam. Gyorsítanám, de aztán arra gondolok, most van itt ez a pillanat, valószínű nekünk sem lesz több gyerekünk ez a 3. ki kéne élvezni, örülni ahogy mocorog, büszkének lenni a pocira. Lehet még kéne pár profi fénykép....voltunk már, csináltattunk úgy 10 hete egy sorozatot, nem tudom, siettetném is meg sokszor nem is. Nem kényelmes sehogy se, minden után ég a torkom a savtól, sehogyse jó, de akkor is....lehet azért mégiscsak jó:-)
2013. febr. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40 hetes nekem is lassan telik pedig már régen jo lenne babázni:)
2013. febr. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok, de jó, hogy én tudom pontosan, mához három hétre már a karomban lesz a kisbabánk. 8.-án császároznak. Az a várakozás, bizonytalanság nem túl jó, igaziból nem is tudom milyen mert az elsőnél 36+0 napon elfolyt a magzatvizem, ott inkább kapkodás volt, hirtelen jött, a második meg császár mert 3X volt a köldökzsinór a nyakán, 38. héten meglett.
2013. febr. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

40 hetes de szuper látod most téged irigyellek:)

Én sem tudom mit stresszelek ezen olyan még nem volt,hogy bent maradjon tehát záros határidőn belül szülés lesz a vége:)

Én is úgy vagyok vele,hogy szülnék már nagyon de aztán a következő pillanatban meg arra gondolok,hogy ez már pikk-pakk eltelik és,hogy a babának az a legjobb ha minél tovább bent marad.

Megkérdezhetem,hogy téged miért császároznak?

2013. febr. 15. 17:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is 36.hetes vagyok és nekem is lassan telik az idő:) 2 hete még dolgoztam,de azóta kimostam,kivasaltam mindent,a házimunka nem köt le,nagyon kíváncsi vagyok már a babára,izgulok a szülés miatt (első) és mindennap azon agyalok,hogy vajon mikor indul be,hogy lesz,milyen lesz,meddig kell még várni.Szeretek olvasni,de az sem köt le,az internetet is unom és nagyon nehéz már másra koncentrálni.Ja,és régen én is a 36-37 hetes kismamákat irigyeltem,de akkor valahogy gyorsabban ment az idő:) Abban bízom,hogy a 38-39.héten megindul a szülés:)
2013. febr. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok....az előző gyerek nyakára volt tekeredve a köldökzsinór ezért császár lett. Most ezért lesz az én nem kockáztatok, h elreped esetleg a seb. Jobb így.
2013. febr. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!