Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32hkm vagyok idaig ugy eltelt...

32hkm vagyok idaig ugy eltelt az ido hamar teltek a napok hetek de most annyira lassan telik alig varom h meglegyen a kicsim ti h vagytok nektek is igy telik vagy telt?

Figyelt kérdés
2012. aug. 25. 12:04
 1/5 anonim válasza:

Nekem is megallt az ido sajnos :(( pedig mar nagyon varjuk!!!

De kitartast mostmar nemsokara jonnek a picikeink:))

35 hkm

2012. aug. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha már most lassan telik, akkor készülj fel, hogy 36. héttől még lassabban fog majd telni az idő. 39+1 hetes vagyok és kb. 2 hete csak fekszem és nézem az órát... borzasztó ez a várakozás, ennél még az is jobb lenne, ha fájásaim lennének. Még szerencse, hogy hetente 2x kell már a kórházba járnom + védőnőhöz, azzal legalább eltelik egy fél nap, de mikor itthon vagyok az valami katasztrófa.
2012. aug. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem még most is repül az idő...persze nem mindig :( Párom sokat dolgozik, és így sokat vagyok egyedül...de rászoktam, hogy sütiket gyártok, kísérletezek, és így hamarabb eltelnek a napok :) Lustább napjaimon nekem is borzalmasan lassan telik...hiába az internet, a filmek...halálra tudom unni magam, de a lustaság mindig erősebb olyankor XD De már nem sok van hátra! :) Alig várom, hogy lássam azt a gyönyörű kis pofiját végre :)

Kitartás Hölgyek! :)

Boldog és nyugodt babavárást Nektek!

Könnyű szülést! :)

34 hkm

2012. aug. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
koszonom nektek is boldog baba varast en is hetfo ota mar nem dolgozom es a ferjem mindig este jonn haza es igy egyedul unom minden nap takaritani pakolni sem lehet esw minden baratnom dolgozik ok sem ernek ra meg nagyon setalni nincs kedvem mert nagyon meleg van csak azert megyek ki amiert nagyon muszaj meg van 8 hetem hat nem tudom h fog eltelni
2012. aug. 25. 13:06
 5/5 anonim ***** válasza:

Nyugi, szerintem a 30ik héttől mindenkinek lassan telik :)

Mi holnap kezdjük a 34-ik hetet, de tényleg lassan telik az idő.

Mindennel készen vagyok, jövőhéten jön a pelenkázó, összerakjuk, bepakolok és kész...ennyi :D Semmi tennivalóm nem lesz már.

Eddig a mosással, vasalással lefoglaltam magam, de már azzal is megvagyok. A lakásba sincs energiám minden nap tevékenykedni. Én most az idő enyhülését várom, mert bár jól bírom a meleget, de nagyon fáradt vagyok ebben az időben. Egy pár fok mínusz nem ártana :)


Egyébként minden oké, a kisfiam iszonyatosan eleven :)Hálistennek semmi hízás, semmi vizesedés, csak úgy kelek fel és mozgok néha mint egy nyugdíjas :)


33+6hkm

2012. aug. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!