Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek is ilyen lassan telik...

Nektek is ilyen lassan telik a vege? 1 hetem van mar csak, de kb 2 hete egyaltalan nem telik az ido. Tukon ulok mar.

Figyelt kérdés
2012. aug. 6. 10:08
 1/7 anonim ***** válasza:

a vége az ilyen :) nekem az első babámmal nagyon gyorsan eltelt, a végéig dolgoztam, így volt ami lekösse a figyelmem. most veszélyeztetett vagyok, a 18. héttől itthon vagyok, mit is mondhatnék.. eléggé vánszorognak a percek, az órák, a napok.. de most már kitartás, bármelyik pillanatban megindulhat nálad a baba :) lehet pár óra, lehet holnap, lehet ezen a héten.. most már bírd ki, ha ezt a 9 hónapot kibírtad :))

könnyű szülést!

3 éves kisfiú és 33 hetes pocaklakó anyukája

2012. aug. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az előző babánál pörögtem végig, mert épp új lakásba költöztünk és azon dolgoztunk éjjel-nappal, hogy már oda tudjunk a picivel hazamenni.

Most még elvileg 1,5 hetem van hátra, de szenvedek nagyon, már semmi sehogy sem jó. Gondolom ez a fránya meleg nagyban közrejátszik, de már minden bajom van nekem is. Kitartás és könnyű szülést neked!

2012. aug. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én pont, hogy az elsőnél voltam így, mert ugyan dolgoztam sokáig, de az utolsó 1,5 hónapban már otthon voltam, elrendeztem minden, és az utolsó 2-3 héten mást se csináltam, csak befelé figyeltem,hogy történik-e valami. (Aztán persze éjjel történt 39+2 napon).

A másodinkál meg a nagyobb eléggé lekötötte a figyelmem, úgyhogy ott gyorsan pörögtek a dolgok. Kitartás!! Próbálj csinálni valamit, ami tudod, hogy le tudja kötni a figyelmed egy darabig. Kívánom, hogy ne keljen már sokáig várnod! 2lányosAnyuka

2012. aug. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én jövőhét keddre várom az én kis Marcikámat,de már alig győzőm kivárni.Eddig minden oké volt,de most már hogy ugye készen állok mindennel,már csak Ő hiányzik és még nincs itt.Most nálam visszajött ami az elején volt,fáradtság-éhség,és így elég sokat pihenek és telik valamelyest tőlem az idő.Holnap megyek NST-re,de tuti nem fog semmit mutatni,ami arra utalna hogy bent kelljen maradnom,mert még iszonyat sokat mozog.Ti mikorra vagytok kiírva?Nálunk fogadásokat kötöttek,hogy mikor fog születni,és én vagyok az egyetlen aki azt mondja hogy túlviszem.Remélem nem nekem lesz igazam. :D

2012. aug. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 18-ra vagyok kiírva, de mivel az elsőt is 10 nappal túlhordtam (akkor is indították) így most sem reménykedem sokkal korábbi időpontban.
2012. aug. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én péntekre vagyok kiírva és egyszerűen nem telnek a napok!!! Eddig repültek,de a múlt hét óta megállt az idő:-( Türelmetlen vagyok, nagyon szülnék már!! 39+3hkm.
2012. aug. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nekem is még 2 hét van hátra, de tényleg nem akar telni az idő. Épp mondtam a dokimnak is, hogy a 9 hónap gyorsabban telt. Én is már izgatott is vagyok.

38 hkm+2 éves kislány anyukája

2012. aug. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!