Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lesz, ha ott kell hagynom...

Mi lesz, ha ott kell hagynom a munkám? Botrány lesz belőle, sos!?

Figyelt kérdés

Sokat görcsöl a hasam, szombaton leszünk 12 hetesen. Kisebb a baba, mint kellene, és veszélyeztetett terhes is vagyok. Attól félek, hogy egyik napról a másikra kiesek a munkából, ami elég nagy gáz, mert hát át sem tudom adni a munkaköröm, mindent úgy hagyok ott, mint ahogy van. Ki fog helyettesíteni? Mit fognak szólni a munkatársak?

Kérlek segítsetek. Mi lenne a megoldás? Valaki járt hasonló cipőben?

Köszönöm előre is a segítséget!


2013. febr. 13. 13:30
 1/4 A kérdező kommentje:
Lemaradt: Még dolgozom, de sokat kell utazni is a munkahelyre. Ez sem tesz túl jót. A doki nem írt ki tp-re, de sok pihenést javasolt, ezt teszem is, amikor itthon vagyok, de közben még járok dolgozni.
2013. febr. 13. 13:33
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne görcsölj a munkahelyi gondokon, a baba egészsége fontosabb. Tény, hogy kellemetlen lesz ha otthagyod a melót, dehát ez van, nem tudsz mit tenni. Akkor húzza a száját, had tegye, aki meg megérti, az jó. Mindenki a saját érdekét tartaná szem előtt, hidd el. Vagyis más nem a munka miatt aggódna, hanem a baba miatt.
2013. febr. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha olyan a munkaköröd, nem tudod megbeszélni a munkáltatóddal, hogy egy asszisztenst kapj, aki amikor el kell menned, mert indokolttá válik(ha az ég is úgy akarja csak szülés napján) átveszi a helyed, a babázós évek alatt.

Így van időd átadni a munkád, nem kapkodni kell.

Ha nem ilyen, akkor passz, én egy percig se aggódnék, hogy holnap mi lesz bent a többiekkel, amikor esetleg a babáról van szó(persze ha nagyon nagy őskáoszt hagysz magad után, és valaki ügyesebbet találnak helyetted, akkor lehet nem fognak visszavenni)

2013. febr. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is ezen agonizáltam elég sokáig, ráadásul engem basztattak is, hogy el ne merjek menni... (így működik, nyilván)

Aztán rájuk hoztam a frászt, hogy görcsölgetek, lehet bármikor ágynyugalomra intenek. Már másnap jött be az új lány pofavizitre, azóta itt ül mellettem, tanítom be. Én pedig február végén lépek le.

Próbáld te is megbeszélni velük, hogy szerezzenek új embert, mert nagy gáz lesz, ha menned kell és hát ugye a terhességi állapot sem kívánságműsor sajnos, sosem lehet tudni, hogy mi lesz holnap.

Ha a főnöködnek egy csepp esze van, nem fog kib*szni saját magával.

2013. febr. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!