Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5hetesek vagyunk, nem tervezet...

5hetesek vagyunk, nem tervezett baba volt, a párom le is lépett. Közben én már nyár óta szedem a cipralexet. Abba kell hagynom? Ártottam a babámnak?

Figyelt kérdés
2008. dec. 25. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát amit most olvasta a tájékoztatóján,az alapján mindenképp meg kéne ezt beszélned az orvossal... Mert nem tudom h mennyire ártalmas magadra nézve,ha abbahagyod-és mennyire a babádra nézve,ha nem...MINDENKÉPP beszélj az orvosoddal erről,minél hamarabb,de ilyenkor még elég pindurka a Pici,hátha még nincs baj!


Kellemes Ünnepeket

2008. dec. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Neked is kellemes ünnepeket.
2008. dec. 26. 09:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Szívesen.
2008. dec. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezt találtam:

"Terhesség és szoptatás

Tájékoztassa kezelőorvosát, ha terhes, vagy terhességet tervez. Amennyiben terhes, ne szedjen Cipralexet, kivéve, ha az orvosával megbeszélték az ezzel járó előnyöket és kockázatokat.

Tájékoztatjuk, hogy amennyiben terhessége utolsó 3 hónapjában szedi a Cipralexet, újszülöttjénél a következő tünetek jelentkezhetnek: légzészavar, a bőr kékes elszíneződése, görcsrohamok, testhőmérséklet-változások, táplálási nehézség, hányás, alacsony vércukorszint, izommerevség vagy -renyheség, élénk reflexek, remegés, izgalom, ingerlékenység, közönyösség (letargia), állandó sírás, aluszékonyság és alvászavarok. Azonnal forduljon orvosához, ha az újszülöttnél a fentiek közül bármelyik tünetet észleli!

Amennyiben terhesség alatt alkalmazza a Cipralexet, a gyógyszer szedését soha ne hirtelenül hagyja abba.

Amennyiben szoptat, ne szedjen Cipralexet, kivéve, ha az orvosával megbeszélték az ezzel járó előnyöket és kockázatokat."

Mielőtt bármilyen gyógyszert elkezdene szedni, beszélje meg kezelőorvosával vagy gyógyszerészével.

2008. dec. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!