Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már több hónapja rendszeresen...

Már több hónapja rendszeresen egy órát szobabiciklizek. Kiderült, hogy babát várok. Akkor ezt a sportot most abba kell hagynom és sétáljak, terhestornázzak helyette?

Figyelt kérdés
2009. máj. 18. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Szia! Igen mindenképp hagyd abba! Nem ajánlatos biciglizni!A terhes torna nagyon jó lesz hidd el:)!Meg a séta is kell !
2009. máj. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én heti 6 nap szobabicikliztem 1 órát.

Letiltott róla a dokim, de nem tudom, h azért, mert veszélyeztetett lettem, v egyébként sem szabad.

Nekem azt mondta, h inkább ússzak, sétáljak, bár úszni is csak a 12. hét után lehetett.

Én a helyedben az első trimeszterben hanyagolnám.

Meg egyébként is váltogasd a sportokat, a rendszeres biciklizéstől olyan vádlid lesz, mint nekem (nem merek szoknyát felvenni, annyira csúnyán izmos lett)!

Sétálj, ússz, t.tornázz inkább módjával!

Üdv: 6,5 hós baba anyukája

2009. máj. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%

Ha az orvosod nem mondja nem kell abbahagynod!Terhes vagy nem beteg!Arra figyelj inkabb hogy ne eroltesd tul magad, a tested jelez csak eszre kell venned.Ettol fuggetlenul nyugodtan terhestornazhatsz is,az egyik nem zarja ki a masikat.En a mai napig stepperezek,sulyzozom(kis sullyal),uszom szoval ugyanazt a programot csinalom amit elotte,csak akkor szuneteltettem amikor az orvos eltiltott(verezgettem).Illetve amikor a testem mondja pihenj :-))))

38 hetes

2009. máj. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A szobabiciklit az orvosok nem tiltják, csak ha nyitott a méhszáj. Az utcai kerékpározást is csak azért nem javasolják, mert eleshetsz, elüthetnek, ez veszélyesebb, mint a kismamatorna, pilates. De a szobában, egy fix gépen ez a veszély nem fenyeget!!!!!!

A 12. hét óta én is nyomom, de a pulzusom 140 alatt marad mindig. És nem is lett a hátsóm akkora, mint azoknak a kismamáknak, akik ilyen-olyan tiltásokra hivatkozva punnyadnak.

Ha egészséges vagy, nyugodtan csináld!


üdv 30 hetes km

2009. máj. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!