Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az erdményem magas lett az...

Az erdményem magas lett az afp. Doki szerint várjuk meg a uht de már szét vet az ideg. Mi lesz?

Figyelt kérdés
2009. szept. 6. 16:36
 1/2 anonim ***** válasza:

És mit fog látni az UH-n? Én már 35 múltam, még nem jött meg a véreredményem, de már előre sík ideg vagyok, mert a múltkor elmentem egy magán UH-ra, azt mondta a doki, hogy mindent megnézett, mint egy 20. heti genetikain szoktak és egészséges a baba. Utána voltunk genetikai tanácsadáson a korom miatt kaptam beutalót, ott meg belém húztátk az ideget, hogy az amniocentézis adhat biztos eredményt, hogy egészséges a baba. Azóta kész vagyok. Nekem csak a hét vége felé lesz eredményem, addig azért is izgulok. Tiszta gáz. Nesze neked boldog babavárás.

Megkérdezhetem, hogy mennyi idős vagy és a baba is?

2009. szept. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez a baj, az afp-vel, küldföldön már nem használják.

Az enyém is magas lett ,azaz majdnem határérték, de szerencsére az uh-on minden rendben volt. Nekem a dokim azt mondta, hogy nem csak az afp eredményt kell nézni, hanem a többit is, mert az összes mutatja az eredményt, és ha a többi jó, határon aluli, akkor nincs baj.

Ne idegeskedj.

2009. szept. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!