Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27-28 hetes kismamik, hogy...

27-28 hetes kismamik, hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Mindent beszereztetek már ami kell a babának?Mikorra vagytok kiírva?Várjátok már a ,,nagy napot,,? :) Nem féltek a szüléstől?

Magatoknak vettetek már cuccokat a kórházba?Mikor rakjátok össze a kórházi csomagot?


2013. febr. 8. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Én még csak 26 hetes vagyok, az én korházi csomagom megvan mert már párszor feküdtem bent :S

A babának pár rucit vettem már meg a babakocsi is megvan. A szüléstől nem félek még remélem még jó sokáig nem is kell tartanom tőle, viszont lehetnék már legalább egy hónappal előrébb. Te hogy vagy?

2013. febr. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia.

Köszönöm kérdésed jól vagyok/vagyunk,leszámítva a hátfájást,a pocak keményedést,a menzesz szerű görcsöket,az erős hátfájást,a fejfájást,a vizesedést,a rossz alvást,a túlsúlyt,a rosszulléteket.Egyébként jól vagyunk,a kisfiam(amikor nincs front)hancúrozik odabent.Mi már mindent megvettünk a babának amire szüksége van(kivéve még 1-2 dolgot),úgyhogy én már a nagy vásárlási procedúrát letudtam.Még baldachin vas kell a kiságyhoz,meg a babakocsihoz szeretnék esővédőt venni.Nekem kell még a kórházi csomaghoz eldobható bugyi,szoptatós melltartó,azt hiszem ennyi.Meg lehet,hogy veszek majd tejszaporító teát,majd az attól függ,hogy mennyire lesz tejem.Meg majd a 36. héttől el akarom kezdeni a málnalevél teát,hátha segít majd a tágulásban,mert nem szeretnék 8-10 órától tovább vajúdni,bár tudom,ez nem kívánságműsor. :)

Én mivel első baba lesz félek a szüléstől,de bent úgy sem maradhat a baba,úgyhogy nem tehetek mást,csak felkészülni tudok rá már amennyire lehetséges.

Én a 32. hétre össze akarom rakni a kórházi csomagot,mert mostanában elég sokat keményedek meg görcsölgetek,és ha Isten őrizz menni kell,akkor készen legyen.De remélem erre még vagy 10 hétig nem kerül sor!!Május 2-re vagyok kiírva,de az is lehet,hogy április végén akar majd kibújni.Én már,ahogy közeledek a végéhez,egyre izgatottabb vagyok.Őszintén szólva már azt sem bánnám,ha holnap megszülnék,mert már annyira babázhatnékom van :)

2013. febr. 8. 13:25
 3/4 anonim ***** válasza:
én 28 hetes vagyok, ikreket várok, két kisfiúnk lesz. igazából már nem bánnám ha két hónappal előrébb lennénk,de mindig mondom a fiúknak hogy legalább a 35.hétig maradjanak bent, a 25.héten voltak 1kgsak úgyhogy szerintem nem lesznek picik, legalábbis nagyon remélem, van már egy kisfiam őt 4 óra alatt megszültem, de az ikrek szülésétől nagyon félek. én is sokat görcsölgetek de majdnem egész végig, de hál istennek teljesen zárt a méhszáj, vérszegény lettem, az éjszakákat kihagynám nem sokat alszom, kezd nagyon kényelmetlen lenni alul a végbelemre meg mindenre akkora nyomást gyakorolnak, mintha szét akarnának feszíteni. mi nemrég kezdtünk el vásárolgatni, most fogok elkezdeni mosni meg vasalni a hétvégén átrendezzük a szobát, két kiságyat akarok összerakni egynek hogy minnél közelebb legyenek egymáshoz, szeretnék végezni mindennel 3-4 héten belül hogy a páromra ne sok minden háruljon. sok kitartást mindenkinek a végéhez!
2013. febr. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Húú kedves utolsó nem irigyellek,hogy ikreket vársz :) Biztos nem lesz egyszerű az életetek pláne hogy most már 3 gyereketek lesz :)

Hát nálunk is benne volt/van a pakliban az iker,mert a párom anyukájának 3 tesója van,és mind a 4-en ikrek.Van 2 nővére,ikrek voltak,aztán jött a párom anyukája meg a fiú tesója,ők is ikrek.Csoda,hogy a párom nem ikreket örökített meg :) De még a kisfiam tesója lehet iker :) Szóval még nincs kizárva :) Én is vérszegény vagyok és nem is tudok szedni vas tablettát,mert attól székrekedésem van.Viszont hétfőn voltam egy gyógytermékes boltban és ott ráakadtam egy vas szirupra,és azt szedem már hétfő óta,és eddig nem tapasztaltam tőle székrekedést,úgyhogy talán(le is kopogom)be fog válni :)

Nektek is boldog babavárást még a hátra lévő időben :)

2013. febr. 8. 14:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!