Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Februárra kiírt kismamik hogy...

Februárra kiírt kismamik hogy vagytok?

Figyelt kérdés
2013. febr. 8. 09:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Febr.-ra vagyok kiírva. 38-39 hetes vagyok. Azért így írtam, mert 1 hét csúsztatás van a menszesz és az uh alapján.

Jól vagyok! Néha begörcsöl a lábam és akkor be kell szednem egy fél mg-t.

Félek nehogy baja legyen a babámnak

Félek attól hogy influenzajárvány lesz és betiltják az apás szülést! :S Nekem sokat jelentene, hogy a párom bent legyen, meg akkor a kislányom sem jöhet látogatóba és az nagyon rossz lenne!

Nem tudom mikor fogok szülni, de sokat gondolok már rá!

Vajon hogyan fog kezdődik majd el? Magzatvíz elmegy, esetleg fájással?

Te hogy vagy?

2013. febr. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

detto itt vagyok 38-39 hetes terhes tegnap nagyon pocsék napom volt alig éltem ma tele vagyok energiával kitakaritom az egész házat de a babaám ma nem annyira aktiv.

félek rettegek attol hogy dunujvárosba is zárolják a járvány miatt igy se ki se be és megörülök ha nem láthatom a lányom 3-4 napig és a férjemet. bele se merek gondolni

össze vagyok készülve de félek igy is ugy is tulhordom és nem akrok inditozást, normál szülés apás szülést szeretnék

2013. febr. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2. az első szülésedet indították?

1-es vagyok

2013. febr. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
igen sajnos kétnaponta oxitocin majd rá egy hétre minek után semmi fájást nem eredményezet magzatburok repesztés és 4 óra alatt meglett a lányom . na de elszámolták a heteket mint most is ezért félek hogy inditsanak
2013. febr. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

37. Héten vagyok. Ma tele energiával :) nem hiába egy kis napsütés csodákra képes.

Rengeteget gondolok a szülésre, nem tudom mi lesz, hogy lesz, ugyanis első baba. Nagyon remélem nem lesz influenza járvány, és a férjem, meg a szüleim is tudnak majd jönni hozzánk a kórházba. Apropó kórház... még soha nem voltam, ettől is félek.

Kíváncsian várom, hogy hogyan indul majd a szülés. :)

Könnyű szülést kívánok nektek, hamarosan babázhattok :)

2013. febr. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Szintén első babát várjuk, és papíron ugyan márc 2-re vagyok kiírva, de lehet ebből február is...

37.hetet töltöm be holnap, és belépek a 38.-ba, és már nincs sok vissza!

Járvány????

Hát Én korábban feküdtem ebben a kórházban a nőgyógyászaton 2napot, amikor pont influenza járvány volt, de a férjem azért betudott lógni, a műtét után hozzám, és hozott nekem kaját,ami életmentő volt, meg meg is ölelgetett...senki sem szólt neki sem az osztályon, sem a kórházban, és vagy fél órát is bent volt a szobában nálam, pedig 5-en voltunk akkor!

Tudom, ez nem ugyan az, de azért szerintem, ha a rokonokat nem is, de a férj, párt beengednek a szüléshez...bár mesélte egy ismerősöm, hogy egy másik kórházba, csak úgy engedték be szintén a férjét a szülésre, hogy bemutatott egy igazolást, hogy megkapta a védőoltást!...ennyit meg megért nekik!Mondjuk jogos, a fertőzés miatt!Ha ez lenne, akkor sincs baj, mert mi mindketten beoltattuk magunkat!

Nehezen telik az idő, ez az utolsó 3hét, és már nagyon izgatott vagyok!Vajon milyen lesz, hogy lesz...van orvosom is, meg szülésznőm is, és megbízom bennük, azért az emberben mégis ott van a kérdőjel, hogy fog alakulni, és csak minden rendben legyen a babával is!

Amúgy a kórház nagyon elismert, szülészet, szülőszobák, orvosok által!

Aki még nem nézte meg, javaslom pillantson bele...

Én pont ebben a szülőszobán voltam, mikor a szülésznő körbevezetett!

http://www.youtube.com/watch?v=efg72JY6oDY

Ti kinél szültök?Ki a szülésznő?

Boldog Babvárást és Kitartást Mindenkinek!

37hkm

2013. febr. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Reggel feltettem a kérdést, utána elmentem NSTre, majd bent is tartottak magasvérnyomás miatt. 14re voltam kiírva. 8án este már a szülőszobán voltam 3perces fájásokkal, két ujjnyira kitágultam, majd úgy 3 óra múlva abba maradt minden. 14án hajnalban 5perces fájásokra keltem. Aznap ügyeletes volt a dokim, így biztos voltam benne, hogy szülni fogok. Fél 4kor jelentkeztek az első fájások, 5:55kor meg már a mellkasomra tették a kis Pocaklakót! Hétfőn engedtek haza minket, de csak most volt energiám, lehetőségem írni.

Ti egyben vagytok még?

2013. febr. 22. 20:39
 8/8 anonim ***** válasza:

szia!

gratulálok a babához :) jó neked, irigyellek :)

én még egyben vagyok, de már nehezen bírom, bár más választásom nincs :))

engem is érdekel, hogy vannak a többiek, írjatok majd :)

2013. febr. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!