Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kötelező befeküdni a kiirt...

Kötelező befeküdni a kiirt napon? Ha nem akarok akkor ezt nem erőltethetik igaz illetve az oxitocint ha nem kérem akkor nem adják?

Figyelt kérdés
Ha aláirom a papirt naponta kétnaponta megyek vizsgálatra akkor nem kötelezhetnek arra hogy bent is maradjak?
2013. jan. 24. 09:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért nem akarod?
2013. jan. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mert semmiféle inditozást nem akarok . van egy két éves lányom és marhára nem akarok emiatt 1-2 hetet bent tölteni
2013. jan. 24. 10:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Kiírt napon nekem még nem kellett befeküdni,hanem rá 1 hétre,tehát 41 hetesen.Orvos válogatja,kit meddig tartanak egyben.Van akit 42. hétig is.Kiírt napon még nem hallottam,hogy indítják is,ha nincs különösebb oka.
2013. jan. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt az orvossal kell majd megbeszélni, mert a vizsgálatoktól függ, hogy mi lesz...
2013. jan. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Jégtánc ***** válasza:
Nekem sem kellett kiírt napon befeküdni,két fiam túlhordtam.Kiírt nap után minden nap kellett mennem orvoshoz,és a kiírt időpont után 10 nappal fektettek be indításra.
2013. jan. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért volt már arra példa, hogy az indítás mentette meg a babát a komolyabb károsodástól (pl. már belekakilt a magzatvízbe). Ha jó az orvosod, akkor fölöslegesen biztos nem akar befektetni vagy indítani. Főleg, ha elmondod, hogy otthon kéne lenned a kétévessel.
2013. jan. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem ezt a döntést bízd az orvodokram nem tudod te eldönteni hogy mi az ami feleskeges és mi az ami megelőzés. Ha az orvosok úgy látják jónak hogy megfigyelés alatt legyél akkor ott a helyed. Inkább legyél bent egy hetet feleslegesen mint hogy rosszul végződjön a tethességed.
2016. nov. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!