Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha január 1-től akarok táppénz...

Ha január 1-től akarok táppénzre menni, akkor ugye nem muszáj akkor orvoshoz mennem?

Figyelt kérdés

Ráér kicsit később, mondjuk egy hét múlva? Visszamenőleg is ki tud írni?


Köszi a válaszokat!


2012. dec. 28. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
3 napra visszamenőleg tud kiírni. Szóval a harmadik napon mindenképp menj el.
2012. dec. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Január 1 nem munkanap, miért akarsz nem munkanapon már táppénzen lenni?


Amúgy az én dokim csak 2 napra visszamenőleg tud kiírni, mert minden kedden és pénteken küldi el az OEP-nek a jelentést. HA táppénzre akarsz menni, akkor menj 2-án orvoshoz.

2012. dec. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Telefonálj be, hogy táppénzre vegyen fel, de majd ekkor és ekkor tudsz menni hozzá. Nekem volt ilyen régebben, mikor annyira fájt a derekam, hogy a wc-re nem tudtam kimenni, nem hogy dokihoz. Beszóltam telefonon és meg volt oldva. (igaz, este azért kijött házhoz egy szurit beadni, de ez most nem volt itt kérdés)

Szóval szerintem nyugodtan szólj be telefonon.

2012. dec. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :D
2012. dec. 28. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!