Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik ti hogy csináljátok?...

Kismamik ti hogy csináljátok? Én komolyan már nem bírom:- (

Figyelt kérdés
Már a sírás kerülget hogy nem bírok megcsinálni semmit:-( bár minek neki állok 2perc után úgy bekeményedik a hasam meg leszakad a hátam hogy nem bírom! Nem tudom felmosni a lakást vagy össze porszívózni úgy hogy le ne üljek közben és rohadtul idegesít hogy semmit nem bírok megcsinálni! Más is van így vagy csak én vagyok ennyire szerencsétlen? 15perc porszívózás után már 10perce ütök de a hasam tiszta kemény a hátam is majd be szakad! hogy csináljátok hogy ne fáradjatok el?

2013. febr. 7. 15:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Más is így van! Ne stresszeld magad! Hanyagold a házimunkát, biztos a párod is megérti majd! És kitartás, nemsokára vége!
2013. febr. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
O,en mar nem is kezdek neki a porszivozasnak...hasonlo okokbol. En is 38 hetes vagyok par hete meg egy csomot setaltam,de mar nagyon nem esik jol,mar csak pihizek,es varok :) Elvezd ki ezt a oae hetet,utana mar keves idod lesz pihenni :)
2013. febr. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi csajok:-) ez fogom tenni! Pihenek! Szerencsére a párom megértő szóval sokszor ő szól rám hogy rá ér az később is:-) na meg van segítségem is szóval tényleg bele törődöm hogy ami nem megy nem kell erőltetni:-) Boldog babavárást és könnyű szülést mindenkinek:-)
2013. febr. 8. 07:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!