Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik hogyan mostok lábat?

Kismamik hogyan mostok lábat?

Figyelt kérdés

Én nekem már nagy a pocakom és nagyon összenyomom, hogy meg tudjam mosni. A zoknihúzásról ne is beszéljünk...

Ti hogy csináljátok?


2013. febr. 6. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
nagyon nehezen!!pedig még csak 27hetes vagyok.és nem annyira nagy a pocim.de mi lessz még!?:)
2013. febr. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én 26 hetes vagyok:) De nagyon nagy pocakom van, harmadik baba lesz. Sokan mindenórásnak néznek már. Tényleg hogyan fogok lábat mosni? Atya isten:D
2013. febr. 6. 21:22
 3/9 anonim válasza:
nem vagyok terhes, de úgy nem tudjátok csinálni, hogy térdelve, és hátrafele nyúlni a lábatok fele? :D úgy nem nyomódna a has :) én legalábbis ezzel próbálkoznék, lehet hülyeség :DD
2013. febr. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Á, kizárt dolog. Hátra fele még fájdalmasabb hajolni/dőlni:D
2013. febr. 6. 21:29
 5/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok


Én 38hetes vagyok, és igen nagyon nehéz már... Én ülve mosok lábat. A sarokkád ülőkéjére nagy terpeszbe jól előre hajolva...fu még leírni is fura :-D. De körmöt vágni nem tudok,azt a pedikűrösre hagytam))

A zoces megy -felteszem a lábam keresztbe és ugy.


Kitartást, és boldog babavárást!!


38 hetes kismama

2013. febr. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A lábmosás az megy,felemelem aztán kész,na de ma 1 hónap után borotválkozni akartam ott lent,mert jövőhéten doki,nos húha nagy meló lesz mert a hasam nekem is nagyon nagy 3.baba,2. terhesség :)szóval vagy tükör vagy marad olyan amilyen most:)
2013. febr. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nekem is harmadik baba:) De az előzőknél ekkora hassal mentem szülni, mint amekkora most van:O

Egyébként én tükörrel szoktam magam nézegetni, havi 2x borotválni. Nagyjából jól szokott sikerülni:D

2013. febr. 6. 22:04
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem is óriási hasam volt, első babám volt, mikor a kötelező fogászati vizsgálatra mentem, majdnem elzavart a doki, hogy hiszen mindjárt szülök.

Ha ismeritek a gólyaállást, na, én nagyjából úgy szoktam lábat mosni, állva, zuhanyozás közben. Oldalra felhúztam a lábam, térd behajlít, és a lábfejem az ellenkező combomra fektettem. Így nem nyomódott a pocakom.

Borotválkozni én is tükörrel borotválkoztam, két széket egymással szembe állítottam, az egyikre leültem, a másik szélére tettem az állítható tükröt, így egész jól sikerült. Mindig ablakkal szemben ültem, hogy elég fény legyen (persze nem úgy, hogy belássanak).

2013. febr. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én simán meg tudtam mosni a lábam úgy, hogy mindig törökülésben ültem zuhanyzás közben és úgy gond nélkül lehet lábat mosni.
2013. febr. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!