Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14+5hkm vagyok nagyon meg...

14+5hkm vagyok nagyon meg fázhattam, vagy influenzás lettem? Eléggé rosszul érzem magam. A doki Tamiflu gyogyszert irt ki, nem tudom mit tegyek szedjem vagy ne. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A háziorvos,gyogyszerészek nem javasolják,a nögyogyászom viszont igen.Annyira tehetetlen vagyok,és ugy félek nem szeretnék ártani a babónak.
2013. febr. 6. 19:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia, én most vagyok influenzás, 21 hetesen hétfőn voltam az orvosomnál.Nagyon körültekintően vizsgált, azt mondta, az influenzára nem kell gyulladáscsökkentő, de amiatt felírja, mivel terhes vagyok, nehogy szövődmények alakuljanak ki.

Amit még javasolt:

Calcium sandos C vitamin 1000 mg pezsgőtabletta

Coryzália - ez homeopátiás, kifejezetten a nátha tüneteire van

lázcsillapítás lehet paracetamol tartalmú gyógyszerrel.

Én is azóta igyekszem feküdni, pihenni, teázgatni, már sokkal jobban vagyok. Ha mást nem ad az orvosod, a vitamint meg a homeós bogyót te is megpróbálhatod.

Gyógyulást!

2013. febr. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon szépen,maár én is jobban vagyok de ha szükségem lesz kiprobálom ezt a bogyot.(remélem nem lesz rá szükségem)Boldog babavárást
2013. febr. 7. 17:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!