Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12. hét előtt volt valaki...

12. hét előtt volt valaki felfázva? Írt ki rá valamit a doki? Ha igen mit? Vagy mit csináltak?

Figyelt kérdés
2013. jan. 31. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
8 hetesen felfáztam. CEDAX-ot írt fel a doki. Ügyeletre mentem egyből, mert a rendelőből hazaküldtek volna sorszámmal. Azonnal meg UH-ztak, megvizsgáltak.
2013. jan. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És minden rendbe lett a babával?? Uh-on felfázáskor hogy hogy megnéztek??
2013. jan. 31. 19:35
 3/5 anonim ***** válasza:
A kisebbikkel voltam felfázva, állandóan pisilnem kellett nem tudtam leszállni a wc-ről, húúú borzalmas volt. Az ügyeletre mentem, megkérdezték terhes vagyok-e, mondtam, lehet....(pont akkor maradt el a mensim) rögtön egy teszt, pozitív, erre közölte a doki akkor sajnálja ő semmit nem ad. Először a nőgyógyász se csak: cickafark beáztatva abban ülő fürdő, kamilla is mehet bele. Aztán nekem véres is lett a pisim, na akkor semicilin, úgy ahogy hatott de az egész terhességem alatt igazából nem múlt el, utána a jól bevált nolicint bevettem egy adagot és nem akarom elkiabálni de azóta nincs gondom (5 éves most a kicsi). Hát most nem irigyellek....gyógyszer nélkül nehéz lesz. 34hkm
2013. jan. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert fájt a hasam és véreset pisiltem, biztosra akartak menni, hogy nem a hüvelyből jön a vér. Mondtam, hogy terhes vagyok. Ilyenkor nem szaroznak, rögtön megnézik, hogy jól van-e a baba. Azóta már megszületett, teljesen egészséges. :)
2013. jan. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még nem voltam biztos a babában, csak megéreztem, hogy talán van. Az orvosnak nem is szóltam, sumetrolimot írt fel, de mivel rá volt írva, hogy terhesség esetén nem szedhető, nem vettem be. Tőzegáfonyát vettem, nekem elég volt az is, pár nap alatt meggyógyultam. Csak utána teszteltem pozitívat.
2013. jan. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!