Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelen az hogy IUGR gyanu...

Mit jelen az hogy IUGR gyanu felmerül?

Figyelt kérdés
uh papiromon ez van irva de nem tudom hogy mit jelent
2008. jún. 3. 22:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem valami jó dolgot jelent, sőt... méhen belüli magzati visszafejlődést. Lehet, hogy a baba nem kap elég tápanyagot (nem jó a méhlepényben a keringés) és ezért nem fejlődik rendesen. Az orvosod nem mondott semmit? Ilyenkor 3 hét múlva szoktak egy újabb vizsgálatot végezni, hogy fejlődött-e már a baba vagy megállt a fejlődése. De kezelhető. Én a helyedben elmennék a dokihoz, és tájékoztatást kérnék tőle.
2008. jún. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát elvileg tényleg nem jelent jót, méhen belüli visszamaradást jelent a fejlődésben. De ne feledd ez csak gyanú a papír szerint is. És köcsög szerintem a doki, hogy ezt így ráírja és nem monjda el neked mit jelent és mit kell vele csinálni és mennyire kell megijedni. Még ne rémísztgesd magad, lehet, hogy nincs is semmi baj!!! Fel a fejjel!

Ha berírod a Google keresőbe ott olvashatsz róla.

2008. jún. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
van fogadot orvosom és ö csak annyit mondot hogy 36 hetes terhességnek tul kicsi a baba és 33 hetes terhességnek felel meg. És nincs mit tenni ennek érdekében
2008. jún. 4. 11:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!