Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39 hetet töltöttem ma, két...

39 hetet töltöttem ma, két napja este megfájdult a lábam lezsibadt hátul combnál éreztem mintha valami elnyomná az eret. Trombózis gyanú lehet? Aggódjak? Bőven lent.

Figyelt kérdés
ez volt csütörtök este, és pénteken is este jelentkezett, elmondtam az anyámnak aki teljesen felidegesitett megijesztett pont ez kellett az utólsó hétre, hiába kértem hagyja abba csak mondta hogy trombózis is lehet igy veszélyeztetem magam meg a gyereket, mindegy nem akarom részletezni mert igy is zaklatott vagyok, sirtam is, mondtam neki ha relőfordul mégegyszer akkor bemegyek a korházba mert itt van a másik utcában és megnézetem , meg hétfőn felhivom a nőgyógyászom, szoval a kérdésem szerintetek is agódjak addig? tudom hülye kérdés már nem birok ugysem megnyugodni, valaki tapasztalt ilyet, mi lett vele?
2011. febr. 26. 17:38
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem inkább valami ideget nyomhat a baba.A biztonság kedvéért azért nézesd meg magad hétfőn.
2011. febr. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!